Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes kismamák hogy vagytok?

37 hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Mennyit és hogyan mozog a babátok?

Én már szeretnék szülni a kisfiam is a 37.hétre született,csak akkor ennyire nem volt meleg!

Én eddig 10 kg híztam

Laborok rendben Nst is

Csak a vizeletemben volt kis baci,de jövő héten ujra controll pisit csináltatok!!

Nekem nagyon nem akrtív csak kicsit a drágám, kiscsajt várok!!szép estét kismamik


2012. júl. 6. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak annyit tudok mondani, hogy szedj még néhány "türelem kapszulát".

Nekem az első kettő a 38-on született, és naivan gondoltam, hogy akkor ez harmadjára is így lesz. Hát jól megtréfált a kincsem, 41+6-ra érkezett. :D


De egy hetet még mindenképp "várjatok" ti is!

Kitartás!

2012. júl. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első terhességem kisfiam lesz. A meleget nagyon nem tolerálom jól, de sajnos ez nem terhesen is így van.

Eddig úgy 6-7 kilót híztam, eddig minden rendben volt mindennel.

A manó inkább már csak kifeszíti magát és már néha elég kellemetlen érzés, de alapvetően elég nyugodt baba. Remélem kinn is ilyen lesz.:))

Már alig várom a végét, hogy a kezemben legyen.:)

37hkm

2012. júl. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A meleget én is nagyon nehezen viselem, sokszor alig bírok lábon maradni, mert majdnem összesem meg megszédülök. A babám a meleg ellenére elég sokat mozog, nappal nem igazán alszik :)! Ha ez majd a születése után is így lenne, akkor alszik, amikor én, szuper lenne :)! De tudom, hogy nem így lesz. Én eddig 17 kg-ot híztam, a babám is már elég érett a súlya alapján ahhoz, hogy megszülessen, de azért ne kapkodja el, minimum 1-2 hetet még jó lenne, ha várna vele, bár már kevesebb a magzatvizem. Könnyű szülést.


36hkm

2012. júl. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt nem írtam oda, hogy nekem is első terhességem és kislányom lesz.
2012. júl. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is nehezen viselem a meleget, de a kislányom nagyon aktív nappal. Éjjel szerencsére alszik velem. :)

Én 8 kg híztam. Holnap megyek nstre. Múlt héten megijedtem, mert csak 2300 grammra tippelte az uh a babát, de a doki megnyugtatott. Talán könnyebb lesz megszülni. Csak étvágyam nincs, pedig kellene neki is a fehérje meg a kalcium.

Már nagyon várjuk őt, de még maradjon bent egy kicsit...:)

Üdv 37+4 hkm :o)

2012. júl. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekem a kisfiam született 37+4 napra 3150gr mal,tehát ma vok 37+1 napos már születhetne a hugi is már igy is a csajszi 3100gr a becsült sulya
2012. júl. 7. 12:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!