Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti, hogy érzitek magatokat...

Ti, hogy érzitek magatokat 14-15 hetes kismamák?

Figyelt kérdés

Pocakotok mekkora, látni már, hogy baba?

Dokihoz mikor mentek, hogy birjátok a várakozást?



2012. júl. 16. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem már kezd gömbölyödni a pocim, igaz, nem első baba.

A 12. heti UH-n voltam utoljára dokinál, legközelebb csak a 16. heti AFP után megyek és bizony türelmetlenül várom. :)

Amíg nem érzem a mocorgást, addig az ultrahang nyugtat meg, de az most elég messzinek tűnik...


14+3 hkm

2012. júl. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én tegnap töltötem a 14. hetet, a héten megyek dokihoz, így jól bírom a várakozást:-) A pocakom még mindig olyan, hogy ha akarom látszik, ha nem akarom, akkor nem.

Te hogy vagy? Baba neméről mondtak már valamit nektek?

2012. júl. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, hát az én hasam is olyan pici nem is tudom hol lehet a baba, igaz első. Hát a baba neméről még nem tudunk semmit talán a jövőheti uh-án(ami sajna csak csütörtökön lesz). Egyenlőre csak havonta járok dokihoz és akkor mindig csinál uh-t is. Én jól érzem magam nem voltam és nem is vagyok rosszul de már várom, hogy mocorogjon a baba.

14+2hkm

2012. júl. 17. 17:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!