Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ti hogy kötöttétek...

Kismamák! Ti hogy kötöttétek be magatokat a biztonsági övvel?

Figyelt kérdés

2012. jún. 27. 08:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt magzatvédő övem. Napi szinten autóztam mindkét gyerekkel.
2012. jún. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Elméletileg a pocak alján kellene lennie az öv pántjának,én mindig fentre húztam,mert nekem fájdalmas volt,ha lent nyomott.Épp a minap láttam a tv-ben,hogy készítik a hevedert a kismamáknak,belebújós két pánt,lent pedig elvezetik,így a pocak szabadon marad.

2012. jún. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kismama övterelőm volt nekem is, annyit megért a biztonságom :) Vagyis kettőnk biztonsága :D 2 terhességnél is használtam, utána meg eladtam. Az árát megspóroltam a számomra felesleges dolgokon (baldahin, rácsvédő, szoptatós párna, pólya....)
2012. jún. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi utána kérdeztünk. Nekünk azt mondta egy rendőr hogy ha már nagyobb a pocak javasolt ha a kismama hátra ül inkább, és kötelezőnek nem kötelező bekötnie magát. Persze biztonságosabb az öv, de nem minden esetben. Nekem az övterelő nagyon kényelmetlen volt. Sógornőmnek nem volt, és egy ütközés alkalmával pont a sima biztonságiöv indította be nála a szülést. Mondták hogy ha nem lett volna öv, akkor a baba még nem jött volna. Szóval mi a hátsóülésen utazó megoldást választottuk!
2012. jún. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az övterelő a legjobb megoldás.Én azt vásároltam.Egyébként hátul is kötelező a biztonsági öv.
2012. jún. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nem vettem elterelőt. Egy székpárnát kettéhajtottam, és betettem az öv és a pocakom közé. Így már nem nyomta az öv a hasamat. Ilyet vettem:

[link]

2012. jún. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én csak akkor kötöm be magam, ha muszáj. ugyanis belegondolva, hogy egy esetleges balesetnél pont ott nyomódik meg a legjobban, ahol nem kéne, kicsit ijesztő. amúgy is normál tempóban vezetek, nem tartok ilyenektől. talán a terhességem alatt 3x, ha becsatoltam az övemet.
2012. jún. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen elvileg kötelező hátul is a biztonsági öv, de én pont 28 hetes voltam mikor megállítottak minket a rendőrök rutin ellenőrzésre. Elől ültem és nem voltam bekötve. Megkérdeztük hogy ilyenkor is kötelező e az öv, mert már nagyon kényelmetlen. Ekkor mondta a rendőr, hogy kismamáknak a legbiztonságosabb hátul ülni öv nélkül. Szóval én csak azt mondtam amit nekünk a rendőr mondott.
2012. jún. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát én olyan IKEA-s zacsi lezáróval, megfogattam az övet, hogy ne feszüljön rajtam (mint a régi biztonsági övek), ha netán valami baleset lett volna, a funkcióját ellátta volna, de nem szorított.
2012. jún. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
van olyan, hogy övterelő, egy hatalmas találmány. bababoltban tök drága, de én a vaterán vettem egy lánytól aki maga varrja, 2500ftért. imádom. tudok vele vezetni még mindig. egyébként míg nem vettem ilyet, ruhacsipesszel oldottam meg, hogy ne szorítson, ráhagytam 1-2 centit, az is sokkal jobb, funkcióját mégis betölti.
2012. jún. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!