Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes kismamák, hogy...

38 hetes kismamák, hogy vagytok? Várjátok már a nagy napot? Hogy bírjátok a meleget? Van már a pici érkezésének valami jele?

Figyelt kérdés
Én már nagyon nehezen bírom, kislányka lesz, 38+1 hetes vagyok.
2012. aug. 6. 07:47
 1/3 anonim ***** válasza:
38+4 vagyok és szenvedek ebben a hüyle melegben. Várom is a napot meg tartok is tőle rendesen. Van már egy lassan 3 évesem, szóval tudom mire számítsak. Jele semmi, de a doki szerint nem is fog idő előtt kibújni. Általában egyvalaki egyfélét tud, szóval mivel az elsőt túlhordtam, nagy valószínűséggel most is túl fogom. Így annyira még nem is készülök rá, mivel akár még 3 hétig is bent maradhat a kismanó. Szintén kislányt várok, neve sajnos még nincs meg, most ez a legnagyobb gondunk. :)
2012. aug. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16-ra vagyok kiírva, semmi. Fiú lesz. Se egy jósló, se görcs, semmi. A lányommal teljesen más volt. Ilyenkor már a nyákdugó is elment. Most még az se. Félek, hogy úgy fog hirtelen jönni, pedig még arról is gondoskodnunk kell, hogy akkor hirtelen hova rakjuk a 2 éves lányomat.
2012. aug. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem már hetek óta jóslóim vannak, a méhem 2111-es már két hete, de semmit nem jelent, NST szerint nagyon jól érzi magát odabenn :) a dokim 19.-én indit, ha addig nem bújik ki :) Kitartás lányok, mostmár nem sok van hátra, ezt a kis időt valahogy csak kibírjuk!


Könnyü szülést Nektek!

2012. aug. 6. 13:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!