Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Novemberre kiírt kismamák...

Novemberre kiírt kismamák miket vettetek eddig meg a babátoknak? Babaszobat mikor rendezitek be?

Figyelt kérdés
Popsitorlot fulpiszkat baba furdetot pelenkat mikor veszitek meg?

2012. aug. 5. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Amióta megtudtam, hogy babám lesz, fokozatosan vásárolgatok. Ruhácskából már nagyon sok van :) Pelenkát, popsitörlőt mindig akkor veszek néhány csomaggal, amikor akciós. Babaszobát nem rendezünk, mert a mi hálószobánkban fog az első pár hónapban aludni a pici. A kiságyat már megvettük, pár héttel a szülés előtt fogjuk összerakni. Babakocsink még nincs, de már nagyon intenzíven keressük a megfelelőt.
2012. aug. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én is nov. 25-re vagyok kiírva, de édesanyám nem engedi, hogy a hetedik hónapig bármit is vegyünk. A babona... Én nem hiszek benne, de kivárom azt a hetedik hónapot, addig már nem sok van. A szoba is akkor lesz majd sztem felbútorozva. Boldog Babavárást!
2012. aug. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vettem már egy csomó mindent,de csak a férjem tud róla,mert mindenki babonás,így el vannak dugva a dolgok.Játszószőnyeg,pihenőszék,ágynemű garnitúra,csörgők,ruhák,légzésfigyelő,mellszívó,cumisüveg meg ilyen apróságok.A kiságyat majd csak októberben fogjuk megvenni,meg a babakocsit is,meg a többit is szerintem ami még kell.Majd akkor rendezzük be a babaszobát is.November 28-ra vagyok kiírva.Már iszonyatosan várom,néha bőgök is hogy milyen soká lesz még.Nekem lassan telik az idő.
2012. aug. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én november 24-re vagyok kiírva. Anyum nekem se engedte, hogy vegyek a babának, de én csökönyös vagyok és csak azért is vettem (egyébként ő meg megvette a gyerek ruhatárát kb 5 hónapos koráig, meg babakocsit, babaágyat, komódot, de ezutóbbi hármat azért, mert mi külföldön élünk, és hogy legyen otthon Mo.n is bútora meg babakocsija). Mi vettünk már kiságyat, komódot, pelekázó asztalt, csak még nincsenek összeszerelve. Textilpelenkákat büfiztetéshez meg ilyesmihez, fürdőlepedőt, plüssállatokat, falmatricákat, éjjeli világítást (csillagokat vetít a mennyezetre), kis kesztyűt vékonyat is és vastagat is, egyiket, hogy ne karmolja szét magát, másikat, hogy ne fázzon a mancsa, ha visszük majd levegőztetni. Majd ha hazajöttünk Mo.ról veszünk neki fürdőkádat, fültisztítót, orrszívót, stb.

Így leírva nem is olyan sok, de a valóságban már elég sok cucca van. :)


Szép babavárást nektek!


24 h km

2012. aug. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek a babonákban, de még kevés dolgot vettünk a kicsinek, csupán néhány kisruhát, hálózsákot. De kaptunk már babakocsit, kiságyunk, pelenkázónk (2. gyermekünket várjuk) van.

Popsitörlőt, stb... csak az utolsó hetekben tervezem megvenni. Fürdetőt pedig egyáltalán nem, mert az elsőt is gyógyszertárival fürdettem 4-5 hónapos koráig, szerintem az a legjobb a kicsi bőrének. Ezt viszont majd az orvosa írja fel, ha megszületett.

Minden jót nektek!

2012. aug. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

November 13-ra vagyok kiírva. Én csak az utóbbi 2 hétben kezdtem el vásárolgatni, ugyanis magzatvízvételre kellett mennem, és nem volt biztos, hogy megtarthatjuk a kicsit... De hálistennek egészséges, amint megtudtuk az eredményt, rögtön elkezdtük a vásárolgatást. Eddig csak pár bodyt, rugdalózót, overált, kiscipőt, csörgőket, ágyneműgarnitúrát, kiságyra akasztható zenélőt, babakocsira csörgőt, cumikat, rágókát vettem. A ruhák többi részét, babkocsit, kiságyat a bababörzén szeretnénk beszerezni. Popsitörlőt, pelust akkor veszek, ha akciós lesz valahol...

26 hkm

2012. aug. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

November 23-ra vagyok kiírva.

Mi szinte mindent kaptunk családtól barátoktól,csak pár apróság hiányzik,pelust meg ezeket majd csak ha akciós.

A baba a mi szobánkban lesz,majd ha kicsit nagyobb tesszük gyerekszobába.

Könnyű szülést mindenkinek csajok! :)

2012. aug. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!