Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mara kiirt kismamik, hogy...

Mara kiirt kismamik, hogy erzitek magatokat? Valami elojele a szulesnek? Most pontosan menyi idosek vagyunk ma?

Figyelt kérdés

2012. aug. 5. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha mára vagy kiírva, akkor gondolom 40 hetes.
2012. aug. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kereken 40 hetes?ma toltottem a 40.et?
2012. aug. 5. 13:02
 3/7 anonim ***** válasza:
a 40. hét utolsó napján vagy.
2012. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, ma töltötted a 40. hetet. Engem is befektettek a kiírt napon, és az a betöltött 40. héten van! (1.)
2012. aug. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy írok, de én alapból holnapra voltam kiírva, csak a kisasszony 10 nappal hamarabb jött:)

A kérdésről eszembe jutott, hogy ha minden időben zajlik, akkor ma már izgulnék, kibújik-e holnap:)


Nagyon könnyű szülést mindenkinek:D

2012. aug. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyan nem mára, hanem péntekre voltam kiírva és nagyon reménykedtem, hogy aznap megszületik, de sajnos nem így lett. Sok keményedésem van, de ennyi. Engem is be fognak fektetni és indítanak. Szerintem általában mindenki a 40.hétre van kiírva. Könnyű szülést.
2012. aug. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Utolsó válaszoló vagyok! Mi újság van veletek :)? Mikor bújt ki végül a babád? Nekem augusztus 6-án. Holnap lesz 4 hónapos a kislányom!
2012. dec. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!