Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33. hét. Hogy érzitek magatoka...

33. hét. Hogy érzitek magatokat kismamik? Én már alig várom a végét, pedig még a hosszú forró nyár előttünk van :-)

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én jól vagyok, köszönöm, élvezem, hogy esik az eső, jár a levegő:)nem bánnám, ha ennél melegebb nem lenne már, de én nem várandósan sem szeretem a dög -meleget.

Mi is várjuk a végét, első gyerek, szeretnénk már a kezünkben tartani, mindig fantáziálgatok róla, hogy milyen lesz:)


Ti hogy vagytok?

2012. júl. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nálunk eső sehol, csak a fülledt levegő, meg néha-néha egy felhő :-( nekem a 4. kicsi lányom fog születni, jól vagyunk sokat mozog, sokat vagyok sajnos talpon ezért sűrűn keményedik a pocakom. Te hol és mikor fogsz szülni?
2012. júl. 13. 15:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Én még csak ma töltöttem a 30.hetet de az biztos hogy ennyire még nem vártam hogy vége legyen a nyárnak :-) nem is a meleg zavar csak már szeretném a kicsimet a kezemben tartani :-) első baba lesz, még nem tudom a nemét :-)
2012. júl. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!