Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheléses cukorvizsgálat...

Terheléses cukorvizsgálat után hogy éreztétek magatokat?

Figyelt kérdés

cukor szirup féle vizsgálat után?

Éreztetek rosszullétet, bármit?

Milyen eredményetek lett egyébként?


2012. júl. 30. 12:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon féltem tőle, hogy rosszul leszek, ezért mondtam a húgomnak jöjjön velem. Ő majdnem rosszul lett, mikor meglátta mit kell meginnom, és a vért mikor levették. Úgyhogy én "támogattam" pedig neki kellett volna engem. :D :D Nem voltam rosszul, elmentünk arra a 2 órára sétálni, és a levegő nagyon sokat segített. :)
2012. júl. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
62%
Nem szabad sétálni a 2 óra alatt, csak minimálisan mozogni, mert nem lesz reális az eredmény, hiszen a mozgással is bontod a cukrot!!!
2012. júl. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én először rosszabbra számítottam, aztán elég simán meg tudtam inni, pedig volt vagy 2-3 deci. Aztán fél óra múlva borzasztó rosszul kezdtem lenni, Anyukám ott volt velem végig, az a 2 óra valami kínszenvedés volt, olyan hányingerem volt, de nem akartam, hogy kijöjjön, mert akkor újra át kellett volna élnem azt a 2 órát. Én még sétálni sem tudtam közben, mert állni sem bírtam a rosszulléttől. Nem akarlak megijeszteni ezzel, de szerintem mindenkire máshogy hat.


39+5hkm

2012. júl. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az eredményem jó lett szerencsére, utolsó voltam.
2012. júl. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
55%
Én citrommal ittam, nagyon kellemes limonádé volt. Meg se kottyant, bármikor elmennék újra ;) Ha minden igaz, holnapután tudom meg az eredményt. Sétálni tényleg nem szabad, mert az eredmény nem lesz reális, ahogy azt az előző válaszoló is írta.
2012. júl. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Lehetséges, hogy nálam gond van, ezért is volt most 21 hetesen a vizsgálat.

Simán megittam a szirupot, és semmit, de semmit nem éreztem azonkívül, hogy az első vérvétel előtt szédültem az éhségtől. Komolyan mondom, hogy még jól is esett a cukor.

Mit gondoltok, ez jelezheti, hogy cukorbeteg vagyok?

1 vérvételnél géppel megnézte az értéket? 5,1 volt.

2012. júl. 30. 13:16
 7/23 anonim ***** válasza:
42%
Nem, nem kell túldramatizálni. Annyika kis cukor van benne, mint három deci kólában, és rosszul sem kell lenni a cukros víz látványától, azért ez nagyon durva túlzás, már bocsánat! SEmmilyen érzést nem okoz annak, aki egészséges. Sétálni, mozogni abban a két órában pedig szigorúan tilos. A vizsgálat lényege az, hogy nyugalomban kell megnézni, hogyan alakul a vércukorszint.
2012. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
40%

Jézusom... voltak itt érdekes válaszok.


Elöszőr is, nekem tökéletes lett a cukorterhelésem!

Mikor odamentem levették a vért, marha éhes voltam, megittam a cukros löttyöt, mondták h egy korty vizet ihatok h a számból eltünjön ez az édes íz. ittam egy kortyot, kérdezték hogy nincs-e dolgom. Mondom miért? Mert nyugodtan elmehetek 2 órára akárhova.

Barátnőmmel elmentünk addig vásárolni. 10percig szarul voltam amig el nem telítette a cukros lötty a gyomromat, utána semmi bajom nem volt, sőt mikor délbe hazaértem még nem voltam éhes.

Visszamentem, újabb vérvétel és ennyi.


30hkm (nőgyógyász feleség) :)

2012. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
38%

utolsó vagyok.


Ők küldtek el h ne üljek a meleg és fülledt váróban 2 órát hanem intézzem nyugodtan a dolgom. Nem hinném h ha nem szabadna mozogni akkor elküldtek volna.

Erről ennyit.


Ja az éhgyomrim: 4 lett

a terheléses: 6,0


30hkm

2012. júl. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Hm. Nekem is szigorúan megtiltották, hogy mozogjak. Le kellett ülnöm, igaz ahhoz sétáltam 20m-t, hogy levegőn legyek, de onnanstól végig ültem.
2012. júl. 30. 13:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!