Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheléses cukorvizsgálat...

Terheléses cukorvizsgálat után hogy éreztétek magatokat?

Figyelt kérdés

cukor szirup féle vizsgálat után?

Éreztetek rosszullétet, bármit?

Milyen eredményetek lett egyébként?


2012. júl. 30. 12:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
56%

Akinek nőgyógyász a férje, nála sem szülnék...

A piacon vette a diplomáját???


Ennyi esze lehetne, hogy márpedig tudja, tilos mozogni a vércukor terheléses vizsgálatnál.

Érdekes, én "csak" gyógymasszőr vagyok, de ezt tudom.


Ha nem hisz nekem, nézzen utána a neten, én rögtön az első oldalon ezt találtam:


"...a két mérés között nem szabad mozogni. Ennek az az oka, hogy a mozgás csökkenti a vércukorszintet, és előfordulhat, hogy így nem veszik észre, ha magasabb a kelleténél."

2012. júl. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Érdekes, akkor úgy látszik hely és orvosa válogatja. Mindenesetre ha azt mondták, akkor úgy cselekedtél jól :)

30hkm

2012. júl. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
73%
Mellesleg így nem csoda, hogy az okos nőgyógyász feleségnek szuper lett a vércukor eredménye 2 óra séta után.
2012. júl. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
23%

És szerinted nekem a férjem vette le a vért?

Mert a legjobb helyeken is a terhesgondozóban csinálják a nővérkék :D

Egyébként meg, ahogy már leírtam, itt nálunk MINDENKIT elküldenek a váróból, hogy ne legyen tumultus. A barátnőmet mikor elkísértem detto elmentünk sétálni,mikor Én voltam engem megint csak elküldtek "a dolgomra". Gondolom ha nem lehetne mozogni, nem tettek volna így.


30hkm

2012. júl. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
23%

Szuperokos nőgyógyászfeleség vagyok:


A barátnőm ugyanúgy elment sétálni mint Én, és nála roppant mód mégis kiderült h cukros- érdekes dolgok ezek....

2012. júl. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Kérlek a kérdésemre válaszoljatok.

Rosszul lettetek vagy sem a cukros létől, illetve kinek milyen eredménye lett.

Köszi

2012. júl. 30. 13:37
 17/23 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem érdemben válaszoltam.

A kötekedők tehetnek egy szivességet.... :D


Boldog babavárást, és ne aggódj!


30hkm

2012. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
És a barátnőd, akinél kiderült, hogy cukros, ő hogy érezte magát?
2012. júl. 30. 13:40
 19/23 anonim ***** válasza:
71%

Ő nagyon rosszul lett az elején, olyan fél óráig. Leverte a víz- láttam rajta, aztán szólt nekem hogy most tuti hányni fog, mindjárt visszajön. Akkor még a kocsiban voltunk. Vártunk egy kicsit h elmúljon neki, aztán kiszálltunk stb.


Visszamentünk mikor letelt a 2 óra akkor már szédült is kicsit.Levették a vért, 3 nap múlva eredmény, és már ott a nővérkék mondták h ez bizony nem jó eredmény, nem súlyos, de terhességi diabétesze van stb.

2012. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát én sétálgattam,nem mondta senki, hogy ne tegyem (lehet elfelejtették). Hát nekem magas lett a cukrom 9,5. Szóval diétáznom kellett (szerencsére inzulinig nem mentem). De éreztem, hogy valami nem stimmel... (persze utólag) Mindig mikor kaja után voltam (amíg nem diétáztam) szédültem, betudtam terhességi rosszullétnek, de a cukrom ingázott, ezért volt. Szóval mikor megittam a löttyöt rá fél órára kicsit szédelegni mentem, kívántam a levegőt, el is mentem barátnőmmel sétálni. Aztán jobb lett. De hiába az eredmény megmutatta mi a baj. Onnantól kezdve terhességem végéig a diéta miatt szédelegtem (valahogy egyfolytában éhes voltam). Tény, hogy szülés után vékonyabb voltam, mint terhességem előtt. De valahogy jobban esett volna jó kerekre híznom, és össze-vissza kajálni.
2012. júl. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!