Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheléses cukorvizsgálat...

Terheléses cukorvizsgálat után hogy éreztétek magatokat?

Figyelt kérdés

cukor szirup féle vizsgálat után?

Éreztetek rosszullétet, bármit?

Milyen eredményetek lett egyébként?


2012. júl. 30. 12:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is sétálgattam, nekem is azt mondták, hogy lehet, mint az elöttem szólónak.


Nekem határérték lett az eredményem: 7,9

Erre azt mondta a doki, hogy fogjam vissza a szénhidrátot, idönként ellenőrzi a cukrom, de más diétát nem kell tartanom.

Ja, és nem lettem rosszul, semmi bajom nem volt. Talán picikét émelyegtem az első 10 percben.


26hkm

2012. júl. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én rosszul lettem tőle. Pedig én egyáltalán nem tartottam tőle, mert csak egy kis cukor, és amúgy is édesszájú lettem a terhesség alatt. Szóval a megivásával nem volt semmi gond. De eltelt fél óra, kivert a víz, szédültem, és vagy 3-szor hánytam. Délutánra meg hasmenésem lett. Így meg kell ismételni a vizsgálatot, akkor érdekes módon már jobban bírtam, meg kimentünk a friss levegőre, az sokat segített. Szóval akkor már sikerült levenni a 2 órásit. Teljesen jó eredményem lett, éhgyomori 4,3, a 2 órás 6. Nem hinném, hogy a rosszullét és a cukorbetegség között ilyesfajta összefüggés van.
2012. júl. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én könnyen megittam, nem esett nehezemre.Aztán kb. 15-20p múlva meg kicsit émelyegtem,de hamar elmúlt.Szerintem nem vészes vizsgálat.

Eredményeim, jók lettek.

Éhgyomri : 3,9

60 p múlva : 7,3

120 p múlva : 6,9


24 hkm

2012. júl. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!