Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24-25 hetes kismamak hogy...

24-25 hetes kismamak hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Jól, köszönjük! :)

Én most kezdem el érezni, milyen is az, ha a gyomorsav irritál. :( Hát nem túl kellemes.

Ma éreztem, ahogy a pöttöm kinyomta a fejét, egészen kemény volt a bőröm alatt, a hasam másik oldalán meg lapos és puha. Aztán hipp-hopp eltűnt a méhem mélyén. :)

Tegnap felfedeztem az első, bátortalan visszeret a nagylábujjam tövében.

Híztam két kilót a kezdő súlyomhoz képest, pocakméret nőtt 15 cm-t (92-ről 107-re) és még nincsenek striáim (kopp-kopp). :)


És te hogy vagy?

2012. aug. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szarul! Ma töltöttem a 24 hetet, dagad a lábam, pocsékul viselem a meleget, sok a gyomorsavam, a baba meg néha levándorol, és igen fájdalmasan helyezkedik. Folyton fáradt vagyok, de nem tudok aludni. Már nagyon várom az őszt!
2012. aug. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egész jól, bár kicsit türelmetlenül :) Nagyon várom már, hogy végre megérkezzen. Egyre erőteljesebben "rugdos", mocorog, fészkelődik. Egy napja nekem is nagyon "le" helyezkedett és ez így nem olyan "kényelmes".Na de ez van.A meleget egész jól bírom, csak enni nem nagyon kívánok.3,5 kg-ot híztam és jelenleg 92cm a haskörfogatom.


Te kedves kérdező?

2012. aug. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jól, csak a hőséggel nem bírjuk egymást...

Már sokat mocorog, ha felkelek, 1 perc múlva jelez, h ő is ébren van. Az étvágyam nem a legnagyobb, de szerintem a meleg is hozzájárul ehhez. Bárhol és bármikor el tudnék aludni, sokkal fáradékonyabb is vagyok. De minden pillanatát élvezem!

2012. aug. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat! Az en labam is sokszor dagad, na meg konnyen elfaradok. Van egy 3 evesem, ugyhogy nem tudom lepihenni, amikor szeretnek.

En mar jo sokat hiztam, de veknyan kezdtem a terhesseget, hat bizony van etvagyam is.

2012. aug. 6. 15:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!