Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismamák! Hogy vagytok?

30 hetes kismamák! Hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Én egészen jól lekopogom, hol pörgök, hol nagyon nyomott vagyok egész nap :) Éjjel 2x pisilés, néha rámtörnek meleg hullámok és meghalok olyan melegem van, de ez leginkább csak éjjel.

Nem vizesedek, igazából jól vagyok. Pár napja azt vettem viszont észre, hogy sűrűn van légszomjam. Pedig nem végzek nagy fizikai munkákat, mégis a legkisebb lehajolás és pakolgatástól is gyorsabban ver a szivem és kapkodom a levegőt.

Ja, és evés közbe már meg kell állnom, megint olyan keveset eszek mint a terhesség elején az émelygés miatt.

Kisfiam nagyon eleven, főleg lefekvéskor ha elnyugszom, szinte kirúgja az oldalam :)


Meséljetek Ti hogy vagytok!


30+1hkm


2012. júl. 30. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én 32 hetes vagyok,beleférek? Én jól vagyok,köszönöm a kérdésed! Leszámítva,hogy már sehogy sem jó,se ülve,se fekve,se állva.. Lebegni kéne :)) A légszomj engem is gyötört,mostanra viszont mintha alább hagyott volna. Persze ettől függetlenül nagyon hamar elfáradok. Néha én is pörgök,amíg bírom,más napokon meg alig van erőm kikelni az ágyból. Ruhákat hétvégén kimostam,nagyon furcsa volt ilyen kis miniatűr dolgokat vasalni :) a másik szobában illatoznak a szekrényben és már tuti nagyon várják,hogy a gazdijukra simulhassanak :) ahogy én is. Nekünk is kis kukacmatyink lesz,izgatottak vagyunk a párommal,hogy milyen is lesz hármasban,de gondolom nehéz és egyben nagyon boldog! Különben az én picim is este a legaktívabb,habár mostanában szinte egész nap mocorog,pár órára hagy csak nyugalmat, de biztosan megérted,hogy nem tudok rá haragudni,még akkor sem,ha már vannak azért fájdalmas mozdulatai :)Hamarosan a karunkban tarthatjuk a babákat,már nincs sok hátra! Boldog babavárást addig is és könnyű szülést!

üdv

2012. júl. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia :)


nekünk is kisfiúnk lesz, Máté :) Már nagyon várjuk, első baba. Van bennünk izgalom is, de azt hiszem ez természetes. Próbálok nem parázni, és mindent úgy tenni ahogy jön :) Sggódtam az elején h hogyan viselem majd a nagy pocakot meg a végét. Tuti lesz rosszabb is az utolsó 2 hétben kb. de mindent megér :)


Jövőhéten érkezik a pelenkázónk, akkor bepakolok, de kimosni újra és kivasalni még sztem nem állok neki.

Lassan el kell kezdnem fejben összegyűjteni h mit kell a kórházi csomagba raknom.... :)

2012. júl. 30. 11:11
 3/4 anonim ***** válasza:
persze,hogy természetes :) én is mostanában kezdtem el parázni,hogy talán mégsem fog ez menni nekem,úristen mi lesz,milyen pici és törékeny lesz és rám lesz utalva (párom reggel 5kor elmegy és este 7kor ér haza) és én mennyire nem állok erre készen,pedig eddig teljesen biztos voltam magamban,ilyen és ehhez hasonló gondolatokkal küzdök :) de aztán önmagam nyugtatásaként elhessegetem ezeket és próbálok arra gondolni,hogy menni fog! Ha a kezemben lesz már, biztos nem lesz ennyi kérdőjel a fejem felett. Azt mondják jön ez az "anyai ösztön" nevű valami,bízom benne,hogy valóban. Igazából erre nem is lehet szerintem félkészülni,mert hiába tudsz elméletben mindent,igazán csak akkor tudod meg,amikor gyakorlatban leszel :) nekünk Áronunk lesz, bár még nem biztos,majd kiderül. Hamarosan igen,össze kell készíteni a cuccost,mert aztán a 37.héttől bármelyik pillanatban megérkezhetnek :)
2012. júl. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, ilyen érzések bennem is voltak. Aggódtam mindenért,de érdekes csak az elején. Onnatól ,hogy megmozdult mintha elvágták volna. Onnantól "tudtam" hogy jól van, minden nap éreztem :)

A szülés miatt nem aggódok (apás szülés lesz), mert biztos vagyok benne, hogy fájni fog, ingyen nem adják a gyereket, de onnantól hogy a kezembe adják semmi nem fog számítani :) És ezt a pillanatot várom már. Persze a terhesség is szuper, átélni mindezt, meg pocakosnak lenni... :)

Hálistennek a Párom 6-tól 2ig dolgozik csak, és hvégén egyáltalán nem, illetve nyáron sem (mérnöktanár ), csak a nyári gyakorlat erejéig, ami június végéig tart. Szóval szerencsés vagyok, sokat tud majd segíteni.

2012. júl. 30. 11:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!