Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális dolog, hogy ha...

Normális dolog, hogy ha meglendül picit a súlyom, akkor pár napig kompenzálásképp még jobban odafigyelek az étkezésre (pl. almát vacsorázok), és olyankor lemegy egy fél kiló -kiló?

Figyelt kérdés
(Eddig 2 kg-ot híztam a 18. hétig, de nagyon látványos, és félidőig szeretném ezt tartani. Nem kifejezetten esztétikai okok miatt, hanem mert nagyon hajlamos vagyok a hízásra. )
2008. máj. 9. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan figyelj az alakodra, nem kell 15 kilokat hizni, azert, mert babas vagy :)

Arra figyelj, h feherjedus eteleket egyel, abbol no a baba, a szenhidrattol csak a fenek :)

En 21 hetes vagyok, es 2 kilonal tartok. En is rengetegszer almat ragcsalok, mikor raghatnekom van, vagy ha vacsi utan meg kene vmit erzesem van.

Boldog babavarast!

2008. máj. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, mielott a mokusok ele hajitotok (elozo valaszolo vagyok) nem holmi divatbol es hiusagbol figyelek a sulyomra, es "buszkelkedek" a ket kilos gyarapodassal, hanem 77 kiloval estem teherbe, es nem szeretnek terhessegi diabeteszt, se onutalatot, mert 100kilora gyarapodok a vegere. Ha 50 kilos lennek, valoszinu csokit ennek csokival :)
2008. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én 54-ről indultam, de szinte szénhidrátmentes diétával sikerült ezt a kezdősúlyt elérnem. Sajnos valóban a szénhidrát rakódik, de most olyan nehéz nap mint nap ellenállni :D
2008. máj. 9. 21:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia,én az első babával odafigyeltem hogy mit eszek meg sokat mozogtam,és mégis úgy jöttek rám a kg hogy terhesség végével sajnos 29kg szedetm fel.Szerintem ezt a sok kg a terhesvitaminnak köszönhettem.A második terhességet elég nagy sullyal kezdtem,és most 35 hetessen 6kg van rajtam, eszek mindent,nem tartok diétát.Persze nem szedek vitamint,csak természetesset.Ne félj nem hízol meg,mert az alaktól is függ.Boldog babavárást.
2008. máj. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!