Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van ekkora étvágyam?...

Miért van ekkora étvágyam? Úgy érzem, feneketlen a gyomrom! Nemrég alig bírtam enni pár falatot, most meg azt veszem észre, bármennyit képes lennék megenni. Persze odafigyelek mennyit eszem, de sokszor kínozaz éhség.24 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2008. aug. 3. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztos a baba igényli a tápanyagot. Hány kiló vagy? Mennyi voltál előtte? Mennyire étkeztél rendszeresen? Ezektől mind függ. Szedsz e vitamint? STb. De ne aggódj mert még pár hét, ésnyomni fogja a gyomrodat a baba és már nem fogsz tudni annyit enni mint előtte.
2008. aug. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is így vagyok ezzel. Néha éjszaka is éhségre ébredek, és nem tudok visszaaludni. Ilyenkor inni szoktam egy kis langyos tejet. Neppal is próbálok uralkodni magamon, bár nagyon nehéz. Sokszor eszem gyümölcsöt, ez kicsit csillapítja az éhséget.

2008. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én szintén éhséggel küzdök,igaz van amikor enni sem bírok.Én éjjel is kijárok,mert ha nem eszek nem bírok elaludni.
2008. aug. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!