Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy eddig alig...

Normális hogy eddig alig híztam most meg 1 hét alatt 2 kiló jött fel? Beindult a baba növekedése? Pedig odafigyelek mit eszek.

Figyelt kérdés
17 hetes 2 napos vagyok és 3,5kb jött fel eddig. 1 hete még max 2 kg-nál tartottam. Nem nassolok (max tökmagot), ha csokit eszek akkor 1-2 kocka elég, sétálok, és nem zabálok. Mégis hirtelen jött fel még másfél kiló. Persze annyira nem izgat, majd leadom és a lényeg hogy a baba egészséges legyen, csak nem akarok terhességi cukrot vagy leszúrást a védőnőtől.
2009. máj. 1. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!én a 17.hétig 2.5kilot hiztam.

utána indult be a sulygyarapodás.egy honap alatt 2.5kilo...védönö figyelmeztetett is.én megeszem amit megkivánok,de én sem zabálok:)látod...mégis jönnek a fránya kilok:)már a 27.hétben vagyok kb plusz 7kiloval:)

a Kisfiam 17hetesen 231gramm 21hetesen 402gramm 27hetesen már egy kilos:)most gyorsan hiznak:)

Te is Fiut vársz vagy még nem tudod?

Boldog Babavárást!

27 hetes km:)

2009. máj. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így voltam .És sajnos 24.héttől ha nem ennél csak alig állítólag akkor is kúsznak fel a kilók :/! Igaz én eszek csokit és nem 2 kockát hanem fél vagy 1 táblát :(!25 hetes.
2009. máj. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Próbálok odafigyelni, de hiába... csak a baba legyen egészséges! De ha most így megugrott mi lesz később???

Még nem tudom a nemét, 12 hetes 4D-n azt mondták valószínű kislány, de azért ebből még bármi lehet... 11-én megyek genetikai uh-ra remélem minden rendben lesz és megmutatja a lábaközét :)

Boldog babavárást Nektek! :)

2009. máj. 1. 09:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!