Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondanátok meg?

Hogy mondanátok meg?

Figyelt kérdés

Elvileg 4 nap múlva szülök (elvileg, ha a baba is úgy akarja:))

Ezért anyám és öcsém kitalálták, hogy idejönnek-felváltva-, ha megindul a szülés valakire itt tudjam hagyni a fiam.

Ez először jó ötletnek tűnt, mamár kevésbé.


Öcsém itt van négy napja, de én szolgálom ki, főzök, mosogatok, takarítok...nem igazán segít, és mivel egyel többen vagyunk több a munkám is. Bevallom, mára már elég fáradt vagyok, de muszáj csinálnom...

Nem kapcsol, a megjegyzéseiből látszik "neked már nem lehetne takarítani v. nagytakarítasz?"

Muszáj csinálni mert bármikor bekerülhetek...koszban nem hagyhatom a lakást.


Sajnos anyám is ilyesmi, így attól tartok ez lenne a jövőhéten is. De bevallom (anyám v. sem) már nem bírnám őt is körbeugrálni.

Párom sem jeleskedik ilyen téren (jól kifogtam), így magam csinálok mindent...


Hogy mondanátok meg anyukátoknak, hogy inkább ne jöjjön?

Öcsémnek már valamelyest a tudtára adtam, hogy holnap haza kellene mennie.

Úgy érzem, azzal segítene a legtöbbet (ja, és hab a tortán még dohányoznak is:(, igaz nem bent a lakásban, de amikor bejönnek hozzák a szagot is. Ki nem állhatom, én nem dohányzok...)


2008. máj. 9. 16:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szia..most még nem szülétl meg és tudom hogy nehéz lesz utána nekem is az volt..de jött anyukám és a szivét lelkét kitette értünk.ebédet fözött..én csak feküdtem és hagyta hogy megtanuljam a kicsi körül a teendöket..ha szükség volt rá jött.azota elváltam uj párom van és ujra babát várok.anyosom 9 gyereket nevelt fel köztük a páromat és alig várja hogy ismét nagymama legyen..és mivel tolokocsis én fogom vinni a kicsit mert látom a szemét hogy ö mennyire kiszolgáltatott hogy nem jöhet amikor szeretne,öcsédnek mondd meg hogy semmi baj azzal hogy itt van csak vegye kis a részét a házi munkábol..jogodban áll kicsit kiakadni-.
2008. máj. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki írt.

A "próbléma" magától megoldodott.

Holnap elviszi a fiamat és nála lesz, egy pár napig.

Egy kis pihi-ha csak a lányzó nem úgy gondolja, hogy akkor jön:)


Mindenkinek boldog babavárást, babázást.

2008. máj. 10. 13:49
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!