Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha eddig nem volt túl sok...

Ha eddig nem volt túl sok tünetem, lehet, hogy már "megúszom"?

Figyelt kérdés
A napokban lépek át a nyolcadik hétbe, és lekopogom, de eddig elkerültek a nagy hányások és rosszullétek. Kicsit émelygek és szédülök - igaz, ez folyamatos. Van esélyem rá, hogy ez nem is fog rosszabbodni?
2008. máj. 9. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki hogy a szerencsések közt vagy, valószínű már nem fog rádtörni, de még a 16. hétig néha előfordulhat.Azért örülj amíg jól vagy, de nem szabad konditermezni, meg futkorászni felesleg, még akkor sem, ha jól vagy.Ha esetleg tornázol is kérd ki a doki véleményét. Szerintem!
2008. máj. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű. Nekem sem volt semmi bajom, gyomorégésen kívül. Az is elmúlt a 12.hétre.
2008. máj. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is minden tünet nélkül megúsztam, tehát neked is lehet:- ) sokan tünetmentesek.

De tény, hogy bármikor bármi előjöhet de ne legyen:-)

2008. máj. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lassan a 10.hétbe lépek és , hogy én is lekopogjam soha semmi bajom nem volt ! Szerintem később sem lesz :)
2008. máj. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jajdejójajdejó:) Köszi mindenkinek, és boldog babavárást!:)
2008. máj. 9. 15:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet biztosra megmondani.

Lehet, hogy ennyivel megúszod:)-de nincs rá garancia.

Nekem igazán 8. hét után kezdődött (még a mellem sem fájt addig), előtte én is csak émelyegtem, aztán beleadott apait-anyait...

Sajnos nekem a 16. hétig eltartott.

2008. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, nekem meg ma reggel, most vagyok 8 hetes és 1 napos... Én is azt hittem, megúszom, de a holnap reggeltől már előre tartok...
2008. máj. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!