Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítsetek. Mi lehet ez? Kb.5...

Segítsetek. Mi lehet ez? Kb.5 hetes pocakos lehetek,tegnap voltam dokinál.Nagyon bunkó volt,megvizsgált és azt mondta hogy van egy kis vérzésem de ne ijedjek meg mert a vizsgálattól van..

Figyelt kérdés
Aztán tegnap du-n semmi nem volt én egy csepp vért sem láttam.Aztán este 10 körül volt egy kis rózsaszínes folyásom és még ma reggel is.Ez mellett rengeteg vizes folyásom van.Még nincs dokim és ehhez többet nem megyek.Második terhességem és az elsővel ilyen nem volt.Segítsetek,ugye nem lesz baja a babának?Amúgy görcsölni nem görcsölök csak egy picit fáj néha a hasam de szerintem ez még természetes.
2009. júl. 21. 12:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Vigyázz magadra!Puszi
2009. júl. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!