Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítsetek. Mi lehet ez? Kb.5...

Segítsetek. Mi lehet ez? Kb.5 hetes pocakos lehetek,tegnap voltam dokinál.Nagyon bunkó volt,megvizsgált és azt mondta hogy van egy kis vérzésem de ne ijedjek meg mert a vizsgálattól van..

Figyelt kérdés
Aztán tegnap du-n semmi nem volt én egy csepp vért sem láttam.Aztán este 10 körül volt egy kis rózsaszínes folyásom és még ma reggel is.Ez mellett rengeteg vizes folyásom van.Még nincs dokim és ehhez többet nem megyek.Második terhességem és az elsővel ilyen nem volt.Segítsetek,ugye nem lesz baja a babának?Amúgy görcsölni nem görcsölök csak egy picit fáj néha a hasam de szerintem ez még természetes.
2009. júl. 21. 12:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
10.54-es kérdező itt vagy még?Te mész dokihoz?Vagy már elmentél?Most látom hogy nem csak én vagyok egyedül ilyen problémával.Első terhességed?
2009. júl. 21. 12:20
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én tudok egy rendes dokit, a blahán van magánrendelője, van még uh-ja is, nagyon rendes, én már szültem nála.Csak ajánlani tudom.Elég rövid határidővel fogad is.

[link]

2009. júl. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajnos fizetőshöz nem tudok menni.De azért köszönöm szépen aranyos vagy:)
2009. júl. 21. 13:15
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!


10:54-es kérdező vagyok.

Lekopogom, nekem most reggel óta semmi, remélem nem is lesz...

Nekem is a második terhességem, az első babával nekem sem volt semmi gondom.

Vizsgálatra csak két hét múlva tudok menni,mert a dokim szabin van,de ha jelentkezik még a tünet akkor biztosan elmegyek én is.

Az első babámnál a terhességem vége felé a vizsgálat után előfordult nálam enyhe vérzés, de arra azt mondta a doki, hogy a méh érzékenysége felpuhulása miatt van.

Remélem, hogy nálad is, és nálam is rendben lesz minden!

Majd írsz nekem?


Nem tudom, hogy hol szeretnél szülni,de dokit tudok ajánlani!

2009. júl. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha fizetős dokihoz nem tudsz menni, akkor kersed fel a védőnőt (vagy hívd fel telefonopn). Egyrészt a vérzéssel , terhességgel kapcsolatban is tud segíteni, másrészt minden bizonnyal tud ajánlani olyan nem fizetős dokit, akihez elmehetsz TB alapon.

Ennyi próbálkozást megér...

Sajnos én is csak fizetős dokit tudnék ajánlani Bp-en, vagy ha esetleg fóti lennél, akkor egy normális TB-s nőgyógyászt, de ki tudja, hol laksz?!


Minden jót!

38 h km

2009. júl. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én a sote-n szültem és ott is szeretnék szülni most is és oda is tartozom.Azóta nekem sincs semmi hál istennek.Neked mikor volt az utolsó mensid?Az első terhességemnél sem fogadtam dokit,így most sem fogok(nincs is rá keret).Fizetős dokit tudsz?
2009. júl. 21. 13:52
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, én csak fizetős dokit tudnék ajánlani, a Moszkva téren van a rendelője, és a János kórházban praktizál.

Nekem 06.14.-én volt az utolsó menstruációm.

És neked?

Tudsz az első babád mellett pihenni? Az biztosan segítene,én sajnos elég keveset tudok,mert a lányom elég örökmozgó.

2009. júl. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem 05.31-én volt.A kisfiam 9.5 hónapos.Hát pihenni azt nem tudok.Ő is egy örök mozgó.Mekkora a lányod?
2009. júl. 21. 14:00
 9/11 anonim ***** válasza:

Másfél éves a lányom, sokszor kifárad, és a sétából cipelteti magát. Azt hiszem ezekről le kell szoktatni....

Gondolom te is emelgeted a babád.

Egyébként amikor a lányom vártam a terhességem vége felé, amikor a vizsgálatokra mentem, nálam előfordult enyhe kevés vérzés.

Azt mondta a doki, hogy a felpuhult méhszáj miatt van.

De ennyire a terhesség elején is már a vizsgálattól lehet kevés vérzés?

Talán érzékenyebb a méhünk,mivel ez már a második terhességünk?

Nekem akkor jelentkezett még enyhe vérzés, amikor a párommal együtt voltam,így nem éltünk úgy házas életet....

2009. júl. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem csak egyszer volt,hogy véreztem akkor is magzatvízvizsgálat után a 39.héten.Remélem nem lesz semmi baj egyikünknél sem.Én holnap azért elmegyek dokihoz valahová az biztos.Majd megírom,hogy mi lett.Pusz
2009. júl. 21. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!