Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyákdugó, vagy a vizsgálattól?...

Nyákdugó, vagy a vizsgálattól? Vagy mi ez? 37+4 napos vagyok. Tegnap voltam nst vizsgálaton amit a babám végig aludt, utánna az orvosom megvizsgált.

Figyelt kérdés
A méhszájam 2111-es. A múlt héten még 2100-as volt. Megjegyezte, hogy bő folyásom van, kérdezte, hogy nem vettem e észre. Én akkor még nem, de azóta igen. Nem sima folyás. Az állaga sokkal sürübb, már bocsánat de hasonlít a takonyhoz. Nem folyamatosan csak időnként és olyan nedvességérzettel párosul. Fehéres vagy átlátszó színű. Barna beütéssel. Egyszer volt egy kicsit véres is. Csak a wc papíron észlelem, a betéten nem hagy nyomot. Csütörtökön megyek vissza kontrollra.
2010. márc. 2. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Hm... A leírás alapján nyákdugó. (De ne aggódj, ne törvényszerű, hogy akkor mindjárt meg is szülsz. Sokaknak hetekkel a szülés előtt megy el a nyákdugó.) Sok sikert a babához!
2010. márc. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szeintem is a nyákdugó az. nekem azután ment el, hogy beöntést kaptam, élmény volt. :)
2010. márc. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én is úgy gondolom, hogy talán a nyákdugó lehet, de ez az első terhességem, ezért nem vagyok biztos. nem bánnám, ha már jönne. A doki szerint simán jöhet elég nagy már, a mérete alapján 2 héttel előrébb tart. nem is lenne baj, ha pár napon belül jönne!
2010. márc. 2. 11:23
 4/4 anonim ***** válasza:
ha takonyszerű, akkor nyákdugó.
2010. márc. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!