Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vizsgálattól vagy mitől? 37...

Vizsgálattól vagy mitől? 37 hetes vagyok, tegnap voltam dokinál és alapossan megvizsgált, kicsit fájt is. Azóta görcsölgetek.

Figyelt kérdés

Nem szabályossan, de elég szar érzés.

Eddig egyáltalán nem voltak még jósloim sem. Ez most a vizsgálattól van, vagy elkezdett "működni" a méhem? A baba elég nagy igazából jöhetne bármikor.


2010. febr. 25. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor én születtem,anyum velem 8.-ára volt kiírva bekellett mennie a kórházba hisz lejárt a terminus,doki megvizsgálta,másnap megszülettem:-))
2010. febr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lehet jósló is, de azért figyeld....valószínűleg az orvos kicsit felpiszkálta a babát, lehet készülődik

egyébként a jósló fájások 3 héttel szülése előtt szoktat jönni és nagyon igazinak tűnnek, azért férjednek szólj, telefon feltöltve magad mellett, orvost hivd fel, legyél összecsomagolva

2010. febr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
van olyan doki aki rásegít.
2010. febr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem aznap lett meg a babóm, hogy a doki 38 hetesen megvizsgált, és azt mondta, hogy hétvégén szülünk. Ez volt pénteken. Nem kellett hétvégét várni.

Én mai napig azt gondolom, hogy nagymértékben volt köze a vizsgálatnak hozzá...

2010. febr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!