Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki ennyire aggodalmas?

Mindenki ennyire aggodalmas?

Figyelt kérdés
Megőrülök attól, hogy legszívesebben hetente vagy akár hetente 2x is orvoshoz mennék, mert mindig van vmi nyugtalanító dolog, mindig aggódok... És még visszavan fele.
2012. aug. 6. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem voltam nagyon aggódó csak normálisan. Vizsgálatok eredményeit nagyon vártam h tudjam rendben van-e minden.


36hkm

2012. aug. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy vele egyedül, én is így voltam az elsőnél, pedig az szó szerin áldott állapot volt. A másodiknál már nem voltam ennyire aggódós, pedig sokkal nehezebb terhesség volt, vérzés, alacsony afp, farfekvés, valahogy mégsem aggódtam túl a dolgot, addigra rájöttem,hogy nyugodtan rábízhatom magam a testem valódi jelzéseire. Szóval nyugodj meg, a babód jól van, próbáld meg élvezni ezt a csodát, ami történik veled!
2012. aug. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem hetente kell járnom és bár ne kéne! Ne kívánj ilyet magadnak!

Erősítsd a pozitív gondolatokat, az aggodalomtól nem lesz sem beteg, sem egészséges, viszont tönkreteszed magad!!


Boldog babavárást%

2012. aug. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:) Ja, nem muszályból mennék, hanem csak azért, hogy megnyugodjak, hogy tudjam, hogy minden rendben van. Mire eloszlik a kétségem valami felől és megnyugodnék, jön egy újabb bizonytalanság...
2012. aug. 6. 14:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a sok vizsgálat csak a bizonytalanságot fokozza a kismamákban (meg a net sztorijai).

HIdd el, az aggódás nem változtat semmit, inkább kösd le magad valamivel, élvezd, hogy a legjobb időben vagy, babád lesz, légy boldog!!

2012. aug. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!