Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki ilyen parázós?

Mindenki ilyen parázós?

Figyelt kérdés
39+4 hetes kismama vagyok, legutóbb a 36. heti ultrahangon nézték a magzatvíz mennyiségét, akkor egy kicsivel már kevesebb volt, azóta nem vizsgálta senki, így kicsit már aggódom, mert nem tudom, hogy azóta mennyi a mennyisége, meg mi van akkor, ha azóta belekakilt a vízbe a babám? Legközelebb pénteken lesz NST, akkor a vizet is megvizsgálják?
2012. júl. 29. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem nst nem tudják megnézni a magzatvíz mennyiségét.de ha különösebb ok lenne rá,hogy többször menj uh-ra,az orvosod mondta volna!Nekemis kevesebb volt a vizem már a terhesséh végén,emiatt nem kell aggódnod.Péntekig meg nem is olyan biztos,hogy egyben maradsz!:)

Ha mozog a babád,és nem érzed magad rosszul,semmi okod félni.Nekem mondjuk decibe nézték a vized,és aszt hiszem,hogy szülés napján mértek 2,5decit.

neked nem így mérték?

boldog babavárást,és babázást kívánok!!

2012. júl. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha az nst jó,akkor nem fogják a magzatvizet megvizsgálni,ha az nst-n nem stimmel valami,akkor fognak amnioszkópiát csinálni- remélem jól írtam!. Nem fájdalmas eljárás!! A hüvelyen keresztül megnézik,hogy tiszta e a magzatvíz!

Ha belekakált volna a babád a vízbe,akkor az nst mutatna eltérést!

Ha rendesen mozgott eddig a babád,akkor valószínű semmi probléma nincs!

Már elég sok idő eltel,így ha lustább lesz,akkor se ess pánikba,mert az a szülés közeledtét jelezheti!


Remélem sikerült Téged megnyugtatni!! :-)

Mielőbbi könnyű szülést és egészséges kisbabát!!! :-)


Üdv: 3 lányos,12hkm

2012. júl. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sikerült megnyugodnom :)! Csak olyan messze van még a péntek, legalább is nekem, mert már türelmetlen vagyok :)! Uh-on csak annyit mondott a doki, hogy valamennyivel kevesebb a magzatvíz, nem mérte meg külön. Eddig jó volt mind a 4 nst, legalább is nem szóltak, hogy valami nem stimmelne. Még mindig elég aktív a babám, kivéve, ha hűvösebb idő jön, ami most nem aktuális. Utolsó válaszolónak is boldog babavárást és könnyű szülést.
2012. júl. 29. 16:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!