Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki méri a kalóriát...

Mindenki méri a kalóriát terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Csak én eszek jóízűen mindent? :))
2012. júl. 28. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Én se mérem, de aki nagyobb súlyról indult, lásd van pár ilyen kérdező itt, annál teljesen megértem :)
2012. júl. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én súlyfelesleggel indultam és nem nézem a kalóriákat, csupán saccperkábé kevesebbet eszem, mint amennyit meg tudnék enni. Ezen kívül egy csomószor, amikor "éhesnek" érzem magam, megiszom egy nagy pohár vizet, és el is múlik és nem tömöm magam mindenféle finomsággal, pedig megtehetném. :)
2012. júl. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Méregeti a kórság. Imádok enni, és lesz..rom a kalóriákat.
2012. júl. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én anyukám mind a három kihordott terhességénél terhescukros volt, ráadásul kezeletlenül (mindhárman koraszülöttek is lettünk, 35. hét, 29. hét, és 24. héttel), ezenkívül volt 10 vetélése, valószínűleg szintén cukor miatt, szóval én elsősorban a cukromra fogok figyelni. Ha nekem is magas lenne, akkor figyelnék, mit eszem, addig eszem, ami jól esik :) Szerencsére nem vagyok túl édesszájú.
2012. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én sem méregetem, pedig 10 kg plusszal indultam, de eddig 4 kg jött fel, úgy, hogy visszahíztam az elején leadott 3at! Ja és az utolsó válaszolónak üzenem, hogy előtte én sem voltam édesszájú, de most... Bár inkább gyümölcsszájúnak mondanám magam, de igazából mindegy csak édes legyen!:-) A cukrom egyèbkènt tökéletes lett.

Üdv, 27 hkm

2012. júl. 29. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!