Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol vesztek OLCSÓ kismama...

Hol vesztek OLCSÓ kismama nadrágot, felsőt? Nem adok értük 3-4ezret, pár hónapra.

Figyelt kérdés
Nadrágot pl. turiban egyáltalán nem kapni.
2012. aug. 5. 09:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nem értem miért lenne kicsi egyik hónapról a másikra. A kismamanadrágok állíthatóak , így a 9hónap alatt sőt az után is kényelmes és jó. A felsők szintén olyanok, hogy nem lesznek szűkösek, direkt olyan az anyaga. Sőt ezek is hordhatóak szülés után. Nekem több kismamaruhám van amit a mai napig hordok és nem látszik, hogy kismamaruha volt..
2012. aug. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
én egy db kismama cuccot nem vettem anno,össz-vissz egy derékpántom volt,azt húztam az összecipzározatlan?! gatyóimra,ezt hordtam végig,illetve nyáron ruhát,mint most is,remélem nem hízok sokkal többet,mert most sem tervezek venni semmi kismamásat,csak amit utána is használhatok!
2012. aug. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én már a 12 hét előtt vettem egy őszi kismamanadrágot, s nem bántam meg. Anno picit sok volt ért a 9000 Ft, de szinte a hideg miatt csak abban jártam, nagyon szerettem. Aztán én is varrással oldottam meg a dolgokat. Vettem pl.:ágyneműanyagot, harmadából kivarrtam 2 garnitúra ágyneműt, vettem vatelint, megvarrtam a paplant-párnát, vettem törülközőanyagot és varrtam csomó törülközőt, vettem hálóingnek valót is és azt is varrtam.Már ezzel is több, mint 30ezret spóroltam. Visszatérve a ruhákra a nadrág után vettem egy új melltartót, aztán ballagásra egy egyberuhát, mert hát meztelen a nyár elején mégsem mehettem.Aztán turiban vettem még 3rövidnadrágot, ami nem kismama, csak 3-4 számmal nagyobb, és néhány hosszított derekú felsőt, és 2 toppot, mert a melltartót már nem bírtam. Azt átalakítottam melltartó rövidre, s gumit tettem bele.Jobb, mint a melltartó, nem passzos, s nem nyom sehol, mert nekem ez a lényeg.A kiságyat már az első hónapban kinéztem a Brendonban, de most volt akcióban 2 hete, így a matracot ajándékba adták.Így is spóroltam 5 ezret. A mellszívót is így vettem, kivártam az akciót a Brendonban, s megrendeltem.( kb.10ezer spórolás)

Ingyé ki is hoznak mindent.

Ha van időd járd a méterárú boltokat, mert anyagárak közt is van különbség.

Szánd rá az időt, és ne kapkodj, úgyis meglesz minden, ami nagyon szükséges, ami nem, arra meg majd később rájössz, hogy nem is volt olyan fontos, milyen jó, hogy akkor nem vettél, vagy nem volt rá pénzed. 33hkm, aki már 4 éve várja a babát

2012. aug. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!