Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol vesztek OLCSÓ kismama...

Hol vesztek OLCSÓ kismama nadrágot, felsőt? Nem adok értük 3-4ezret, pár hónapra.

Figyelt kérdés
Nadrágot pl. turiban egyáltalán nem kapni.
2012. aug. 5. 09:04
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Márpedig nem adok 3-4ezret egy 3 hónapon át hordott ruhára. És az csak 1 db. Másra jobban kell a pénz. Turiban 6-800 ft egy fölső, nadrág, majd többször nézem. Bababizományi is jó ötlet, benézek majd. Gyerekes ismerősökre tegnap telefonáltam, hátha van elfekvőben. Hihetetlen, hogy amit csak idényjelleggel hordanak (babaruha, kismamaruha) ennyit elkérnek érte.
2012. aug. 5. 10:30
 12/23 A kérdező kommentje:
Amikor egy kismamának a létező összes ruhája (nadrág, fölső, bugyi, kabát) egyik hónapról a másikra kicsi lesz, elég nagy fejtörést okoz. Turiban már vettem csinos kismamás fölsőket, de nagyon nem akarok beruházni, inkább a vitamindús kajára, meg a babára szeretnék költeni.
2012. aug. 5. 10:38
 13/23 anonim ***** válasza:
LIDL
2012. aug. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Szia! Kecskeméten vannak a turiban..de adok egy tanácsot ha megoldható?! Én az első terhességemnél azt csináltam h a normál nacikat átvarrattam terhes gatyóra.Varrtak rá passzét! Mikor megszültem vissza varrattam az őv részt! Ezerszer olcsóbb :)!Olyan nacit varras át ami egy picikét esetleg nagy rád! Én átvarrattam vagy 4at de sztem 2 ezret sem fizettem értük! vettem kismama gatyót is de 7000ft volt és a minősége sem a legjobb pedig nem kínais volt!Most h megint babát várok szerencsére kevesebb kilóval kezdtem..Így a régiket leszűkítettem magamnak! Meg sztreccs gatyikat vettem turiban 800ft max.és arra varrtam passzét! / Én is varrónő vok..csak nincs gép sajna így kölcsönnel kellett csini/ .Szóval ez a legolcsóbb megoldás sztem :)
2012. aug. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
14-nek: köszi a tippet, anyum szépen varr, megkérdezem mennyire ér rá:)
2012. aug. 5. 10:50
 16/23 anonim ***** válasza:

En is igy gondolkodom, de ra kellett jönnöm, az a kerdes, mit tehetek. Mert ez csak folytatodik: a kis babacipök, babaruhak araval... Vagy öszinten, nezd meg a kis tenyernyinel is kisebb fürdöruhak arat (szoptatas utan elbucsuzhatsz a regitöl egy eletre, csak ugy a melltartokat is le kell cserelni)...

Ha ennyire nem akarsz befektetni (amit ha befektetnel, utana el is adhatsz), szerintem is vatera, ill. hasznaltan ismerösöktöl vennek. Ha kesz vagy kifizetni, lehet, hogy szivesen eladjak, mert az araval ök is csak ugyanigy vannak, nem Te talaltad fel a spanyolviaszt... Akar közössegi oldalakon is jelezheted, hogy kinek van hasznalt, megbeszelt aron megvenned, es kered, hirdessek ök is, igy ismerösöktöl, de legalabbis a lakohelyed közeleböl postaköltseget meguszva hozzajutsz, raadasul nem mindegy, hogy megprobalas utan veszed meg. Szerintem.


a kinais

2012. aug. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Na ez tök jó ha ráadásul anyud varr :)! Hidd el jól fogsz így kijönni a dologból :)! / 14-es /
2012. aug. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Amúgy én nem vok egy 40kos nő na jó 80 se de nekem semmit nem kellett eldobni szülés után! Pár hét alatt visszamentem a régi kg.ra sőt lejjebb is! Na jó én nem szoptattam így a melltartóimat sem kellett lecserélnem! 14..
2012. aug. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Itt van egy átalakítás leírása.


[link]

2012. aug. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
én kínaiban vettem 4-5ezerért, az ázsia centerben. ha 3-4 ezret se akarsz adni érte, akkor max vaterán nézz használtan. bababoltban 14ezerért vettem nadrágot, meg van még c&a-ban, ott is 10 körül
2012. aug. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!