Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes vagyok, és 3 hete...

31 hetes vagyok, és 3 hete nem híztam egy dekát se. Nem baj ez a babának?

Figyelt kérdés
Hozzátenném, hogy nem direkt, szerintem rengeteget eszem, mert folyton éhesnek érzem magam.Összesen eddig 7 kilót híztam.
2012. aug. 4. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy megállt a hízás, biztos semmi rosszat nem jelent!
2012. aug. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs gond.Én a 32. hetet taposom,és +6.5 kilónál járok.
2012. aug. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem sem gond, ha a baba szépen fejlődik a pocidba, én 36 hetes vagyok és eddig 5 kg híztam
2012. aug. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Dehogy gond.

Én 31 hetes vagyok és kevesebb 2 kilóval mint a terhességem elött. Pedig eszem mindent, najó oda is figyelek :)

Nem mindenki hízik ugyanúgy. Hajlam kérdése is nagyban a hízás!



31hkm

2012. aug. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincsen semmi baj.

Én összesen az egész terhesség alatt 6 kilót szedtem fel, igaz volt rajtam némi felesleg. 40 héten szültem meg a kisfiam 56 centivel 4400 grammal mindezt másfél hete. :)

Leszívja Ő azt magának ami kell, ne aggódj.

Könnyű szülést kívánok Neked!:)

2012. aug. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ami kell azt elveszi a pici, nem szenved semmiben sem hiányt, ne aggódj :) addig jó ameddig nem sokat hízol, örülj neki :)
2012. aug. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!