Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes vagyok és kislányunk...

20 hetes vagyok és kislányunk lesz, viszont egyáltalán nincs étvágyam. Az első négy hónapban volt, de azóta mint amit elvágtak és csak erőltetem a kaját. Eddig 3 kilót híztam. Mit tegyek? Nem árt ez a babának?

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 17:29
 1/5 edus83 ***** válasza:
ÉN 18HETES VAGYOK ÉS 10 HETES KORBAN KÓRHÁZBA KERÜLTEM VÉSZES HÁNYÁSSAL,SEMMIT NEM ETTEM 2ÉS FÉL HÓNAPIG!!!DE TÉNYLEG SEMMIT ÉS MINDEN RENDBEN ÉN IS RETTEGTEM DE ÁLLÍTÓLAG A SZERVEZETEDBŐL MINDENT ELVESZ MAGÁNAK ÉS NEM LESZ BAJ:))!!NE AGGÓDJ!!BOLDOG BABA VÁRÁST!!
2009. szept. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dehogy baj, örülj hogy nem hízol, a baba meg elveszi ami kell neki. Ő belőled táplálkozik. Ne aggódj.

Boldog babavárást!

36 hetes kismama

2009. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Orulj neki, h nincs. Nekem nagyon nagy étvágyam volt, szülés után meg +25kgom:D Annyit egyél amennyi jólesik, csak sok vitamint és nyomelemet tartalmazzon.
2009. szept. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 36 hetes vagyok, és még mindig nincs túl nagy étvágyam. De amikor eszem, igyekszem egészséges és tápláló ételt enni. Így is híztam 10 kg-ot eddig, és minden rendben van a baba körül, teljesen problámamentes a terhességem.
2009. szept. 11. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! Én 32 hetes vagyok, eddig 1 kilót híztam. A Babám szépen fejlődik, 2 héttel nagyobb, 34 hetesnek felel meg. Úgyhogy ne aggódj!

Boldog babavárást.

2009. szept. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!