Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes vagyok eddig alig...

21 hetes vagyok eddig alig hiztam de ugy 1 hete borzasztóan kivánom a csokit napi 2 kicsi szeletet meg szoktam enni illetve ugy heti 1-2 alk colát cukormentest mert azt is kivánom. Árthat ez a babának?

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ennyi még nemárt a babónak, én is nagyon kivántam ezeket egy idöbe. A colát nem mindig, de a csokit egész terhesség alatt, mivel amúgy is csokifüggö vagyok:) És olyan cikket is olvastam, amiben azt irták, hogy elvégeztek egy kutatást, ami szerint a terhességük alatt csokit fogyasztó anyukák babája sokkal kiegyensúlyozotabb, mint azoké akik nemettek. Ez nemtudom mennyire igaz :, de ennyi még nemfog ártani és te is jobban érzed magad! Üdv
2009. febr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem de ezeket enni és inni csak mértékkel szabad.Hányingerre nagyon jó a cola ezt az orvos unokatesómtól tudom.

Boldog Baba várást!

2 hetes babó anyuja:)

2009. febr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha igaz, hogy a csokitól kiegyensúlyozottabb lesz egy baba, akkor az enyém tuti! :)

Nagyon szeretem az édességet és igyekszem nem sokat enni, nem szeretnék cukros lenni, de azért szoktam bűnözni. :)Nem lesz baj, ha csokizol, amíg a cukrod is rendben van! A kólát én már annyira nem pártolom, de én is nagy ritkán megiszom egy pohárral.

24 hetes kismami

2009. febr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem árthat.Én is megettem,ha úgy volt kedvem,mondjuk én a ropira voltam rákattanva.Az napi egy zacskóval sem volt elég.Igaz,hogy azóta szedegetem a sót róla,annyira megszoktam:)

Nyugodtan egyél amennyit akarsz,ha kell hát kell.

2009. febr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is 20hetes koromtól majd meg őrülök a csokiért meg a sütiért. Én balatonszeletet szoktam enni ami nem tömény csoki, hanem nápolyis. Ezzel próbálom kompenzálni mert terhességem előtt egy tábla tejcsoki simán lement. Ezt most nem mererm megcsinálni.h Ha sütit sütök ( most ilyeneket: zserbó, kuglóf stb, ami nem krémes) a cukor mennyiségét is felére csökkentettem És így is kellemesen édesek.
2009. febr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi nektek most már nyugodtan majszolok:)
2009. febr. 9. 16:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!