Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy ciki kérdés? :/

Egy ciki kérdés? :/

Figyelt kérdés
Mindig azon gondolkodom, hogy mi lesz amikor szülni fogok és mellettem lesz a párom. Amikor jön ki a baba akkor ugye nyomni kell. Mi lesz ha véletlenül elfingom magam? :/ Vagy ilyen nincs? Nagyon ciki lenne. Bocsi a kérdésért de nekem ez még csak az első babám. 11 hkm

2012. júl. 31. 18:37
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Hát én szétröhögtem az agyam :) folyik a könnyem esküszöm a férjem meg kérdezgeti mi bajom :P? Én sem kaptam amúgy beöntést meg kúpot sem :)!Eszem be sem jutott ilyesmi h pukiznék de egyszer nyomásnál azt éreztem h kakálnom kell mondtam is a dokinak h tök égő,de mondta h dehogy égő ha kell kell :)!De nem kellett legalábbis nem tudok róla h volt :)
2012. júl. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Én az elején nagyon fel voltam puffadva és meg is mondtam a barátomnak hogy igenis pukizni fogok. Mégiscsak a gyerekét hordom ki és hozom világra. Nincs ezzel semmi problémánk, azóta is kíván :-) de ha esetleg aggódsz ilyenek miatt akkor lehet jobb ha nem megy be veled. 32hkm
2012. júl. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 timszy25 ***** válasza:
Hidd el amikor ott leszel pont nem az fog érdekelni téged.Egyébként nem ciki az orvosok szerintem sok ilyennel találkoztak már.
2012. júl. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Ha lesz akkor lesz, túlfogom élni remélem :D Max paprika lesz a fejem, de tényleg ráérek még ezen aggódni. Csak valahogy mindig eszembe jut! :D Nagyon jókat nevettem némelyik hozzászóláson, rég nem tudtam ilyen jókat nevetni! Mindenki kérdezi, hogy min nevetek ennyire, mondjam már el nekik is! :D :D
2012. júl. 31. 23:13
 25/28 anonim ***** válasza:
Köszi a kérdést, könnyesre röhögtem magam, még most sem bírom abbahagyni- nyilván közben nem lesz olyan vicces :-)de legalább gyakori a dolog :-)
2012. aug. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
kedves Médea! jót nevettem! :) nálunk olyan fordult elő, hogy a páromnak furunkulusa volt (nézzetek utána, érdemes! :)) pont a végbélnyílása mellett. annyira fájt neki, hogy feküdni sem tudott, így nekem kellett könnyíteni rajta az eltávolításával. egy szálat sem vagyunk gátlásosak egymás előtt és ez így természetes!
2012. aug. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Figyu, hidd el, nem ciki ott senkinek, bármit csinálsz, szülésznő, orvos tényleg láttak már mindent, apuka meg elvileg a fejednél lesz(vagy legalább is mondd neki, hogy maradjon ott) Az én párom is bent volt (előző este még székelykáposztát zabáltam :)) Ahogy nyílt a méhszáj, hánytam is vagy háromszor, abból 1x a szülőágyon, és nem adtak beöntést, én meg nemtudtam,hogy kellett volna (erről valahogy senki sem beszélt...) hát jól kitojtam magam szülés közben. Kínos volt, de épp tojtam rá :))(szó szerint)
2012. aug. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

jok a sztoryk, mar reg keresgelem a hasonlo kerdeseket:))

nekem volt beontesem elso szulesnel es nem volt baleset. illetve azt hittem lesz...mar benn voltunk a szuloszobaban amikor azt mondta a doki hogy fekudjek az agyra ha olyat erzek mint amikor nagy dolgot kell csinalnom. nos megijedtem hogy odakakalok...de nem, a babam bujt ki:D most masodik babamat varom, ugyanott fogok szulni es ugyanugy beontest fogok kapni, ezen a klinikan szabaly hogy minden szulo no beontest kapjon. (reszemrol ez volt a legkellemetlenebb dolog ami szules alatt tortent...maga a vajudas nem volt olyan rossz)

2012. aug. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!