Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy ciki kérdés? :/

Egy ciki kérdés? :/

Figyelt kérdés
Mindig azon gondolkodom, hogy mi lesz amikor szülni fogok és mellettem lesz a párom. Amikor jön ki a baba akkor ugye nyomni kell. Mi lesz ha véletlenül elfingom magam? :/ Vagy ilyen nincs? Nagyon ciki lenne. Bocsi a kérdésért de nekem ez még csak az első babám. 11 hkm

2012. júl. 31. 18:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
a fingás csak enyhe dolog ami történhet:o)))
2012. júl. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%
Miért te sose pukiztál még a párod elött véletlenül?amugy meg se éreznéd hidd el...nem is tudnál rola...sőt amikor nyomsz,akár kis széklet is távozhat...és akkor mi lesz?
2012. júl. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%
hát lehetséges,de szerintem a párod pont nem erre fog figyelni!én pl.odaszékeltem az orvos fejébe.....ez van
2012. júl. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem az hogy esetleg ez megtörténik az ahhoz képest hogy mennyire gusztustalan a szülés férfi szemmel és hogy eltud hidegülni.
2012. júl. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%
Esetleg a párod állhatna a szebbik felednél tartani a hátad... Ott van veled, de annyira mégsem kerül extrém közelségbe.
2012. júl. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Azért reménykedem, hogy nem fog becsúszni. :) 18:41 Ne haragudj de muszáj elmondanom, hogy annyira jót nevettem a válaszodon, hogy majdnem leestem a székről! :) Teljesen elképzeltem a helyzetet. Remélem nem történik velem is meg.
2012. júl. 31. 18:48
 7/28 anonim ***** válasza:
6%
Előtte kiürítik a beleidet...
2012. júl. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

hát pedig kérdező így történt:)


nem kötelező a beöntés,ha a vajúdás napján voltál wc-n.

én voltam wc-n,nem kaptam beöntést,sikerült odatojnom!:)


második szülésnél sem kaptam beöntést,de akkor nem történt baleset:)

2012. júl. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Nekem is első babám lesz, és a párom bent lesz a szülésnél. Én ragaszkodtam hozzá.. Még az elején... most 26 hetesek vagyunk és most már ő nem tágít.. :)) Amúgy szerintem bármi ilyesmi előfordulna nem azt fogja a szemedre hányni utána a párod, hogy úristen mit csináltál.. Hanem boldog lesz, hogy mennyire ügyes voltál. :)

Amúgy szerintem egy normális párkapcsolat alapjában benne van az is hogy nem szégyellek ilyesmit a másik előtt. Normális dolog... Szülés közben meg milyen erőt kell kifejtenie egy nőnek... Gondolj erre.

Boldog babavárást!

2012. júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
68%

Ez az egyetlen jó dolog abban, ha kapsz egy vírusos hasmenést és a földön fetrengesz tőle. :) A párom aszisztálta végig a dolgot, amikor nem bírtam felülni még a wc-re sem, mert különben elájultam volna, vagy behánytam volna, annyira szarul voltam, úgyhogy lavórban oldottam meg. TUdom, gusztustalan, sorry, de hát ez van, bárkivel előfordulhat.

Ezek után megkérdeztem a drágát, hogy úristen, mi lesz ha szülés közben sikerül egy kis extra, erre csak vigyorogva utánozta a kétségbeesett kiáltásomat, amikor a lavórért könyörögtem... :D


No para!

Szép babavárást!


23 h km

2012. júl. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!