Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mellső és hátsó fal között...

A mellső és hátsó fal között amnioszalaglefűződés látható a lepényben. El fog ez tűnni valamikor? Nagy veszélyt jelenthet ez a babára?

Figyelt kérdés
A 20. hétben járunk és észrevettek egy amnioszalaglefűződést a lepény mellső és hátsó fala között. Nagyon félek. Lehet ebből valami nagy baj?
2008. máj. 7. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


A doki erre nem mondott semmit?Leginkább ő tudna ebben felvilágosítást, v.megnyugtatást adni.

Az én esetem is elég bonyolult volt az első két trimeszterben.Erős vérzéssel kerültem bea kórházba, ahol mélyen, a méhszájon fekvő lepényt állapítottak meg első alkalommal.1 hónap alatt 4 doki nézett meg, mind mást mondott, ebből az egyik nekem is ezt az amnionszalagot emlegette, meg vmi olyasmit, hogy ez a szalag abból is eeredhet, h ikerterhességnek indult, és az egyik felszívódott, így hátramaradz egy üres üreg, ami kettéosztja a méhet, és a két üreg között húzódik ez az amnionszalag.Szerintem améretétől függ, h okozhat-e bajt, nekem azt mondta, h beleakadhat a baba keze, vagy lába, így gyakran kell járnom UH-ra, nyomon követni a dolgokat.

Ez tartott 1 hétig, aztán kiderült,egy másik doki által, h hematóma /bevézés/ van a lepényen, végül is utána már ezzel kezelt a maszek dokim.

Én azt ajánlom, ha csak nem bízol vakon a dokidban, és nem ragaszkodsz hozzá nagyon, nézesd meg mással is, több szem, többet lát, habár engem nagyon összezavartak a 4 különböző véleménnyel, de az idő megoldotta a dolgokat.

Minden jót kívánok nektek!

2008. máj. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!