Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lábfájás+hasfájás+enyhe...

Lábfájás+hasfájás+enyhe vérzés? 12hkm

Figyelt kérdés

Ma egész nap fáj a bal lábam, a combom, elég erősen, a hasam talán nem is fáj, csak már bebeszélem a lábam miatt, vagy átsugárzik a fájdalom, nemtudom.

Kb.2órája pedig megtöröltem magam a wc-n és enyhén rózsaszínes lett a papír. Azóta a tisztasági betéten egy picuri rózsaszín pötty lett, és csak törlés után észlelem ezt az enyhe vérzést.

Tegnap szexeltünk a párommal, de akkor nem véreztem. Csak most kezdtem. Lehet, hogy emiatt? A lábfájdalom összefügghet a terhességgel?


2012. júl. 30. 21:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

És mikor kell legközelebb orvoshoz menned?Azért én aggódnék picit,de reméljük minden rendben lesz!!! Igen nekem is vannak ismerőseim akiknél volt ilyen,de rögtön ki is zárták a rendellenességet,mert voltak orvosnál!

Én elmennék "titokban" egy másik orvoshoz....

2012. júl. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Aggódok, és nem picit. De már kb.6x voltam uh-n amióta terhes vagyok, mert mindenen bepánikolok. Volt már egy magzatelhalásom 10hetesen, akkor az ég világon semmi bajom nem volt, nem véreztem, nem görcsöltem, mégis megvolt a baj.

Hogy őszinte legyek inkább itt kaptam el a frászt a válaszoktól, hogy "talán még meg lehet menteni a babát" meg hasonlók. Mintha azt írtam volna, vértócsában úszok...szerintem egy aggódó kismamának nem kellene ilyeneket írnotok, mert attól csak rosszabb lesz. Nem mindenki Budapesti, autóm sincs, nem is tudtam volna dokihoz menni. Persze, tudom, hogy legjobb ilyenkor ellenőrizni, de nem mindig van rá lehetőség, ezt fogadjátok el. Ha annyira nagy lett volna a gond, nem ide pötyögtetek, hanem mentőt hívok.

Az biztos, hogy ez volt az utolsó, hogy ide kiírtam egy kérdést mert felesleges, hiába tudom,jót akartok, de a frászt hozzátok az emberre, nem gondoltok bele milyen ezt nekem olvasni, hogy talán még meg lehet menteni...

2012. júl. 31. 16:36
 13/14 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el!Azért én nem tartalak felelőtlennek,mert tudom mit érezhetsz!Én is babát várok,nagy nehézségek árán és ráadásul kettőt!Én is sokszor voltam már uh-on,azért amiért Te is,mert parázok,hogy baj lesz!Én ma megyek és nagyon félek,én sokat görcsölök,néha én is pecsételek,de használom az utrot és bizakodom!

Elhiszem,hogy megijesztettek a lányok,de hidd el nem akartak ők rosszat!!!Mégha kicsit "durván"is fogalmaztak!

Szerintem az együttlét okozhatta amúgy!Én nem is mertem azóta a párommal lenni,de én a pecsétek miatt!

Én is többször megfogadtam nem olvasgatok itt,mert sokszor én is megijedek egyes véleményektől,de sokszor meg is nyugtat,így néha-néha itt vagyok!

Remélem minden rendben lesz kedves kérdező Veled is és velünk is!!!! Én szorítok!

Engem amúgy Anyukám int le mindig...hogy nem kell mindenért orvos...ha tudnám neki mennyi baja volt a 2 terhessége alatt mégis itt vagyunk és egészségesek is lettünk!Szóval én is mindig "kapok" :) Igyekszem pozitív lenni....

2012. aug. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedves tőled. Jó ilyet is olvasni.

Azóta hála az égnek nincs bajom. Próbálok minél kevesebbet aggódni, száműzni a rossz gondolatokat. Ez olykor megy, de nem mindig.

Egyébként nekem is ezt szokta mondani anyukám, hogy ő is vérezgetett, volt baja neki is, akkor mégsem szaladgáltak egyből dokihoz. Ráadásul uh nem is volt ugye.

Mondjuk neki vetélése sem volt, így meg azért sok minden átértékelődik az emberben.

Sok egészséget a babáinknak!:) minden jót!

2012. aug. 2. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!