Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasfájás/feszülés alváskor,...

Hasfájás/feszülés alváskor, fekve?

Figyelt kérdés
32 hetese vagyok, oldalt fekve is húzódik, fáj a hasam, hiába használom a terhespárnát, nem segít az alátámasztás se. Volt más is hasonló helyzetben? Mi segített? Remélem, hogy a fájástól nem romlik a baba ellátottsága...
2012. júl. 28. 05:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Bár én még "csak" 28 hetes vagyok, de néha nekem is fáj, feszül fekve, olyankor sehogyse jó feküdni! Én ilyenkor extra magnéziumot szoktam bevenni, az általában segít!

Üdv!

2012. júl. 29. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat!
2012. júl. 29. 19:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Szívesen!:-) Ha van kedved majd írd meg, hogy bevált-e.
2012. júl. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Segített a magnézium, lefekvés előtt vettem be, és így könnyebb volt. Úgy vettem észre, a fronttól is függ, mikor mennyire keményedek. Még1x köszönöm a választ!

2012. aug. 21. 08:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Örülök, hogy segített valamennyit. Igen ezek a frontok megkínoznak minket rendesen, már előre parázok a vasárnapi hidegfronttól... Remélem nem lesz nagyon durva! De most már nincs sok hátra, kitartás!:-)

Üdv, 31 hkm

2012. aug. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!