Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyakran fáj a térdem, be van...

Gyakran fáj a térdem, be van dagadva a lábfejem. Ez baj?

Figyelt kérdés

Lassan már nem megy bele a lábam a papucsba,sokszor alig tudok felkelni,menni...

14hetes


2012. júl. 30. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Elkezdtél vizesedni. Elég korán, de van ilyen. Van akinél egyáltalán nem jelentkezik, van akinél ilyen korán.


Vegyél vadgesztenye krémat, kend vele minden este a lábad, amikor hosszú ideig ülsz rakd fel valamire a lábad, ne lógasd sokáig!


30hkm

2012. júl. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

vizesedés

mérni kéne a vérnyomásodat, vizeletben fehérjét nézni, mert ha van, és magas a vérnyomásod, akkor toxikózisod van, ami veszélyes a babára és rád nézve is egyaránt

állandó orvosi felügyelet, sómentes diéta, vérnyomáscsökkentő gyógyszer (Dopegyt). Nekem ezért kellett hamarabb indítani a szülést ,szerencsére egészségesen kerültünk ki a szülőszobáról mindketten.

2012. júl. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sosem volt magas vérnyomásom,most is tökéletes, és a vizeletemben sem találtak semmit.
2012. júl. 30. 18:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Nyugiii, ha nincs baj a vérnyomásoddal és a vizeleteddel., akkor egyszerűen csak vizesedsz. Nem kell túlparázni, próbáld ki amit írtam!


30hkm

2012. júl. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hol lehet kapni ilyen krémet?
2012. júl. 30. 18:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Herbáriában vettem, 800 ft volt, de szerintem gyógyszertárban is van!
2012. júl. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a védönő ajánlotta. Nem tudom, hogy ezért van-e, Én 20 hetes korom óta kenem minden este, és nem vizesedek egyáltalán. Persze kis víz van ha megnyomom a lábfejem, de ez elenyésző. Nem olyan nagy mennyiségű h fájjon vagy zsibbadjon.
2012. júl. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!