Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes kismama vagyok. Már...

37 hetes kismama vagyok. Már pár hete a melegtől d. u. -ra bedagadnak a lábaim. Ma arra keltem, hogy az ujjaimat alig tudom behajtani, és a bal lábfejem be volt dagadva. Mi ez? Aggódjak?

Figyelt kérdés
2008. jún. 25. 08:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Örülj neki,hogy csak most jött elő.Én kb 3 hete küszködök ezzel-ugyan így csak plussz a jobb kezem is zsibbad.Állítólag ez is a víztől.Azt mondják sószegény diétát kell tartani,meg felpóckolva pihentetni a lábat meg kevés folyadékot bevinni,de én megfogyeltem nekem jobb ha sok folyadéot iszok ,mert többet járok wcre és jobban ürül.A dinnye nagyon sokat segít-jó vízhajtó,meg nekem segít egy kiscit a hidegvizes borogatás is.Mást nem tudunk tenni,tűrni kell,már nem sok van.37hetes kismama
2008. jún. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jol irja az elottem szolo, a viz segit, annak ellenere, h egyes vedonok kepesek azt mondani, igyon az ember lanya keveset.

Magam tapasztaltam ezt az ellentmondast, a dokim csak fogta a fejet, mikor mondtam, h vedono napi 1 l-t javasol...

Nehogy! Igyal batran!

Es kitartas!

2008. jún. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!