Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mihez kezdjek ha megtudtam...

Mihez kezdjek ha megtudtam hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász!!!!!!!!!!!!
2012. júl. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ....

Akartad vagy sem?Örülsz e Neki?


Ha meg igen,hát akkor szépen lassan mindenki tudtára adod.Időpont a nődokihoz,az meg útba igazít.

Ha nem akartad akkor is mielőbb nődoki,ugyanott igazítanak ez ügyben is helyes útra.

2012. júl. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Örülök neki persze csak hirtelen azt se tudom mihez kezdjek :D
2012. júl. 29. 11:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz feleslegesen izgulni, várj a betöltött 6. hétig legalább, előtte nemigen lesz szívpulzálás és csak idegeskedhetsz, hogy él-e az embrió.
2012. júl. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ezzel szerintem nem vagy egyedül, ülj le egy kicsit. Gondold végig mit szeretnél, és holnap menj el az orvoshoz. Ha örülsz neki, akkor hidd el jön minden majd magától, ne félj, ettől szebb dolog nem lesz az életedben, mint az ami mostantól rád vár!
2012. júl. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Boldog babavárást akkor gratulálok,hát annyit tudok mondani hogy szokjál hozzá most már és mielőbbi időpont a dokihoz.Szívpulzációt csak ezután fognak hallani.Találd ki,hogy kinek milyen módon adod tudtára :)

2 válaszoló voltam

2012. júl. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2012. júl. 29. 14:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!