Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOTE 2-n a genetikai uh-n...

SOTE 2-n a genetikai uh-n vissza van mar teve a tv, hogy en is lassam amit a doki lat? 12 hetesen semmit nem lattam a babambol; ( valtozott azota valami? 18 hkm

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs, de ha jó fej dokit fogsz ki, akkor feléd fordítja a monitort.

A 12. héten semmit nem láttam én sem, de a 18. hetin a doki felém fordította, így mindketten láttuk. El is magyarázott szépen mindent, így szerencsém volt. Kérd meg a végén a dokit - ha nem mutatná közben - hogy a végén merevítse ki az utolsó képet és akkor meg tudod nézni, telefonnal le is fotózhatod. A 12. héten így én ennyit azért csak láttam a babámból. :)

2012. júl. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Huu de rendes! Ki volt ez adoki? En Ujvari doktor urnal voltam es nem mutatott semmit;( sot az elozo terhessegemnel beprobalkoztam ezzel a telefonos dologgal es sztmondta h ez nem babamozi;(((
2012. júl. 27. 15:18
 3/4 anonim ***** válasza:

A 18. hetit a Kisfalvi doktor csinálta, a 12. héten pedig a Bakos doktor. :)

Ha a Kisfalvit fogod ki nagy szerencséd lesz, nekem 3d-be is átkapcsolt 1x. :)

2012. júl. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ooooooo de szerencsed van!!!! Nekem mindig Ujvari volt...
2012. júl. 28. 08:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!