Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szikhólyagot meddig lehet...

A szikhólyagot meddig lehet látni? Kinek mikor szívódott fel? Miért mondta ezt a doki?

Figyelt kérdés

Ma voltunk a dokinál, meg is UH-zott (aminek nagyon örültem, mert láttuk a babukát.) Uh szerint 10 hetes és 2 napos vagyok most. Mondott egy olyat, hogy ha így látszik a szikhólyag ilyenkor, a nagy ultrahangosok szerint jó jel (tehát nem szabályszerű, meg nincs megírva a nagykönyvben).

Ez úgy megnyugtató volt, de mire mondhatta? Pl Downosoknál hamarabb felszívódik? Köszi a válaszokat! :)


[link]


2012. júl. 26. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs összefüggésben a fejlődési rendellenességekkel.

Nekem még a 12 hetin látszódott.

Ne aggódj emiatt, minden a legnagyobb rendben lesz! .)

Boldog babavárást! :)))

25+4 hkm

2012. júl. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A szikhólyag az,ami kezdetben táplálja a babát a petezsákban. Tehát minden élő terhességnél ott van. Kb. a 12-héttől a placenta (méhlepény) veszi át a feladatát, ami már a "háttérben" növekszik hetek óta, a szikhólyag pedig valóban elkezd felszívódni, majd eltűnik.
2012. júl. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyosak vagytok! :) Nem aggódóm, mert megnyugtatott, csak nem értettem, hogy miért emelte így ki, hogy ez mennyire jó jel. :) Mert pont így tudtam ahogy leírtátok, tehát még ott kell, hogy legyen. :) Azt hittem, van valami, amiről lemaradtam :D
2012. júl. 26. 14:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Neeem, nem kromoszómarendellenesség hiányára utal, pusztán csak arra, hogy kisebb eséllyel történik missed ab.
2012. júl. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim, hogy ha gáz van,legelőször a szikhólyag tűnik el.(a vetélés előtt)
2012. júl. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem mikor meghalt a 7 hetes babám, akkor az uh mutatott szikhólyagot.
2012. júl. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor a dokim hülyeséget beszélt(vagy csak engem akart megnyugtatni,mert nekem is missed lett a vége)


5-ös

2012. júl. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves ötös, ez pont úgy hangzik, mintha erre célzott volna. Ha még él a baba, de mondjuk valami miatt vetélnék, a szikhólyag tűnhet el.. ez logikus, bár nem veszek mérget rá, hogy erre mondta.


Nekem is volt missed ab.-om, először nem fejlődött, aztán lett szikhólyag, majd 2mm baba szivhang nélkül, majd 1mm baba, majd nem volt baba, de addig a szikhólyag ott volt, mikor a baba már régen nem :S aztán üres petezsák és műtét.. Szóval neméééérteménezt. De most reméljük minden rendben lesz mindenkivel! :)

2012. júl. 27. 13:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem végig azt modta,biztató,h. a szikhólyag megvan,de igen,hiába volt meg:(


Pozitív gondolkodás,Kedves Kérdező!:))ha nekem még egyszer sikerül a baba,kerülöm majd a netes fórumokat ,az biztos:)sok a hasznos dolog,de sokat pánikol is tőle az ember

2012. júl. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!