Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 és fél hetes UH-n a doki...

5 és fél hetes UH-n a doki azt mondta, lát petezsákot és benne kis szikhólyagot. Legközelebb 2 hét mulva kell mennem. Nem lehet gond a jövőben igaz? Mármint ha van szikhólyag az egy kezdődő életet jelent igaz?

Figyelt kérdés
2008. febr. 27. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, biztos minden rendben, 2 hét múlva már a szívhangot is hallhatod! Addig is vigyázz magatokra!
2008. febr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia!

Hasonló cipőben járok mint te, én is 5 hetes vagyok bár számításom szerint 7.szikhólyag 2 mm-es, de én is bízom benne hogy nem lesz gond én jövő héten megyek UH-ra akkor majd írok sok sikert neked

2008. febr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van, de aggódj, adj időt a kis picurnak, és hidd el minden rendben lesz:-)
2008. febr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, azt akartam írni NE aggódj.
2008. febr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyan ezt mondta a doki az 5 hetes Uhangon mint neked.Én is két hét múlva mentem vissza, most már szivhang is volt!! Semmi gond nem lesz, ne félj!!!
2008. febr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is csak petezsák, benne szikhólyag. Engem is hazaküldtek, 3 hét múlva kell menni. Azt mondták jöjjön az apuka is mert már szívhang is lesz. Ez teljesen normális. Meg az is, hogy aggódsz. Én is aggódok. Semmi baj nem lesz!!!
2008. máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!