Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam elvileg 8 hetes...

Ma voltam elvileg 8 hetes uh-n. A doki "csak" egy 14 mm-es szikhólyagot látott, ami 6 hetsnek felel meg. Vagy elvagyok számolva, vagy elhalt, és esik össze. Volt ilyen valakinek?

Figyelt kérdés
Teljesen kétségbe vagyok esve
2009. jan. 23. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Most ülj le és nyugi!


Én azt ajánlom, hogy ne izgulj, szerintem elszámoltad magad! Amit nem is nehéz!

Sok sikert és tényleg nyugalmat kívánok a pocaklakódhoz!

2009. jan. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát...nem akarlak elkeseríteni, de ha hat hetes, akkor is látni kellett volna már többet, sőt szívhangot is.
2009. jan. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A szikholyag az amiben a baba lakik...az 16mm-es. Abba kb egy 3-4 mm-es embriót kellett volna már látnia, ha jó a gépe. De ne izgulj...rengeteget jelent ilyenkor akár 1 nap is. Szépen fejlődik az a pici, és 1 hét múlva már szívhangja is lesz. Amúgy próbáld meg végiggondolni, mikor teszteltél először pozitívat. Akkor lehettél 4 hetes. ahoz képest már tudod a heteket, napokat számolni. Nyugi! Nincs baj!
2009. jan. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Engem 11 mm-rel 7+1naposra vett a doki az ultrahangon. Most néztem a mamanet.hu-n, szerintem nincs okod aggódni.

Ha még nincs szívhang, az sem biztos rögtön, hogy gondot jelent. Ilyenkor meg szokták nézni hüvelyuh-gal, vagy visszahív 1-2 hét múlva.

Nem mondott az orvos semmit?

2009. jan. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, biztos minden rendben, bár ez tényleg inkább 6 hetesnek felel meg... Viszont náluk 1 nap is rengeteget számít! Szívhang nekem 7-8 hetesen volt! Ha az orvosod nem mondott semmit, nyugi! Mikor kell visszamenned?
2009. jan. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
02.02.-án, kb másfél hét múlva. A fogantatás meg szinte tuti, mert Clostit szedtem, és pont akkor voltunk együtt a párommal mikor kellett(08,12,06), se előtte, se utána 1 hétig egyáltalán nem! És úgy 9 hetes, 5 napos lennék, de mivel a doki csak a betöltött heteket számolják (ezt a doki mondta) ezért 8 hetes vagyok. Ha vagyok... Utolsó mensim 08,11,23
2009. jan. 23. 15:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Nyugalom!

Engem szívhang mellett akart kinyírni a doki: hát lehet elhalt felkiáltással, mert a 7hetes babám nem az átlagos méreteket produkálta, kicsit kisebb volt... Most meg nagyobb mint a kora.... Ezért cseréltem le a dokimat....

Ne számolgass, hanem pihenj, és csak akkor ess kétségbe, ha 0202kor is csak azt a szikhólyagot látja a doki, és nem változott.... (ha olyan a gép, akkor nem is látja, amit kell, esetleg valami olyan dokit kaptál ki, aki nem túl jó, és semmit sem venne észre...)

Ha tudsz menj el egy másik rendelésre is, és ott is nézzenek meg, másik orvos esetleg egy komolyabb gép...

Kitartást

2009. jan. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!Semmi baj,pihenj sokat és gondolj pozitív dolgokra!!Én úgy jártam,hogy 5hetesen volt magzat,6hetesen nem látott a doki semmit.Elküldött műtétre.De előtte volt még egy UH-m a kórházban és képzeld volt embrió és szívhang!!Gondolhatod az örömöt...Vannak még csodák.Veled is minden rendben lesz!Boldog babavárást kívánok!

10,2hetes kismama

2009. jan. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Adri baba ***** válasza:

Szia ne haragudj,de rosszul számolod.Ha 2008.11.23án volt az utolsó menstruációd első napja,akkor ma vagy 8hetes és 6 napos.

A peteérésed valóban 6-7én lehetett!Sőt ha a peteérésedtől számítjuk mert az a valós igazából,akkor 6 hét 6napos lehetsz.

Az biztos hogy a szülés 2009 augusztus 30.

remélem segítettem

Nekem 6hét 4naposan volt a CLR:7mm

2009. jan. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire aggódsz, tényleg jobb, ha elmész egy másik dokihoz is, a saját megnyugtatásod végett is! A babának nagyon fontos, hogy te most nyugis legyél, ne stresszeld magad! Nagyon picik még ilyenkor a babák, előfordulhat, hogy nem is olyan pontosan sikerült lemérni őt! A baba tényleg 6-7 hetes most, de ugye a dokid a mensitől nézi és úgy jön ki a 8 hét! Én egyébként a fogantatás dátumát nem tudtam, csak az biztos már, hogy korábban, mint a középidő fogant, legalábbis a mostani méretei alapján... Ugyanis az első uh-kor még úgy tünt, középidőben fogant! DE aztán jó sokat nőtt! Szerintem neked is minden rendben lesz következőleg! Majd írj légyszi, mit mondanak 2-án, én is akkor megyek dokihoz. 27+5 hetes kismami
2009. jan. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!