Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Dokik 8. évad, valakinek tetszik?

Dokik 8. évad, valakinek tetszik?

Figyelt kérdés
Mert nekem nagyon nem tetszik :(

2012. jún. 21. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
hát nekem bejött a 8. évad is főleg ah befejezték nekem nagyon tetszett.egyedül a 9. évad lett elcseszve.kár h vége lett a sorozatnak.
2012. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jelenleg is nézem. Az eleje egyelőre valóban laposabb.(Lehet, hogy Bob Kelso miatt)
2012. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De még mindig jobb a 9. évadhoz képest...
2012. jún. 23. 14:53
 4/8 anonim válasza:
Hol lehet online nézni?:o kérlek segítsetek!
2013. jan. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Indavideo.hu
2013. jan. 13. 17:03
 6/8 anonim válasza:
de en csak a 7.evadot talalom.:// belinkelned?:))
2013. febr. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 8. évad átlagos, kevés a jó szöveg benne. A 7.-ben semmi olyan nem volt, ami megfogott volna. Pedig nagyon jó sorozat.
2014. aug. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát igen a 8. évadon sajnos már látszik h megvete az ABC és sajnos az is tette tönkre a sorozatot mert új szereplőket akart belevinni a sorozatba ezért fejeződött be a 8. évad úgy h JD búcsúzik.Dehát talán az jó h JD részéről végül is szépen lezárták a sorozatot!A 9. évadot meg már nem ajánlom senkinek!
2014. aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!