Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres anyukák/kismamák!...

Ikres anyukák/kismamák! Hogyan bírtátok ki az első 12 hetet? Én annyira aggódom, hogy mind a ketten megmaradjanak és egészségesek legyenek.

Figyelt kérdés
6+5
2012. júl. 23. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az első 12 hétben a nem ikresek is nagyon izgulnak hogy minden rendben legyen. Megy a drukk, hogy megmaradjanak a babáid!
2012. júl. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Anita8401 ***** válasza:

Szívből kívánom,hogy mind a ketten rendben legyenek és megmaradjanak :-) . Pihenj sokat és ne eröltesd meg magad :-) .

Az én terhességem is ikernek indult de sajnos az egyik baba felszívódott a 10.héten :-( de remélem nálatok minden rendben lesz .

Ne idegeskedj minden rendben lesz veled és a babákkal is :-)) .

Gratulálok :-)



20 hetes kismama

2012. júl. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is majd megőrűltem, ráadásul hematómám is volt, így a még nagyobb volt az izgalom. A 12. hét után megnyugodtam egy kicsit, de akkor még nem éreztem a mozgásukat. Viszont amikor már éreztem őket, akkor megnyugodtam. Mindig tudtam őket figyelni:) Csak pozitívan!!!
2012. júl. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én akkor nyugszom meg, ha megszületnek és egészségesek lesznek, nemcsak az elején izgultam.


37+2 hetes ikres kismama

2012. júl. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is ikreket várok,engem sem bíztattak,de szinte egyformák a babák,múlt7en voltak 19 és 20mm-esek!Én nagyon bízom bennük,szeretném mindkettőjüket!Most vagyok a 10. hétben,jövő7en lesz a következő uh.!Nagyon szorítok Neked is és magamnak is!!!!Remélem minden rendben lesz Velünk!!!!!!!Én sokat pihenek,táppénzen vagyok,semmi megerőltetőt nem csinálok!De lehet ez nem játszik közre,ki tudja.... Bízni kell!!!! :)
2012. júl. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak pozitivan!:-)En biztos voltam benne hogy mundketten velunk marqdnak es minden rendben lesz. Sokat szamit hidd el!Tudom nehezen telok mosy az ido,visszanezve meg ugy erzed makd,elrepult.En mostanaban azon gondolkodom,mikor milt el a 2 ev,miota megszulettek,pedig nem egy nehez es hosszu percen vagyunk tul.Gratulalok a picikhez!
2012. júl. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek ikereim de amikor terhes voltam akkor az első 12 hétben 3X véreztem. Rettegés volt. Sajnos emiatt később sem tudtam leengedni. Egy gyomorideg volt az egész terhességem. Most meg itt vigyorog a lányom :-)))
2012. júl. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem 6 leányzóm van, és vannak köztük ikrek, mai napig nem értem miért de az orvos csak a 12.héten vette észre hogy ketten vannak, de úgy sem voltam túlságosan nyugodt hogy csak 1 babáról tudtam. Most 6 hetese kismama vagyok és egyenlőre 1 babát lát a doki, és remélem ez így is marad:))
2012. júl. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7. gyerek kedves utolsó?? Az nem semmi!!!
2012. júl. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Épp a 12. héten derült ki, hogy ketten lesznek, ezért az ikerség miatt nem izgultam. Ettől függetlenül azonban nem szabadott előttem semmi olyasmiről beszélni, ami a vetélésekkel volt kapcsolatos, azt képtelen voltam elviselni, rettegtem tőle.

Túl sokat nem tehetsz, minthogy igyekszel stresszmentesen élni, az orvosod és védőnőd tanácsait betartani.

Főleg ,hogy utána is mindig lesz aggódnivaló. Ha már megszülettek, akkor meg főleg. Valahogy muszáj jó helyre tenni ezt a fejünkben, hisz a szülőség együtt jár a féltéssel, aggódással, csak ennek mértéke nem mindegy.


Jó egészséget, boldog babásságot kívánok!

2012. júl. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!