Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Többszöri barnázás ellenére...

Többszöri barnázás ellenére az első trimeszterben, megmaradt a babátok?

Figyelt kérdés

2012. júl. 22. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:

11hetesen barnáztam 2napig, nem tudom/tudjuk mitől lehetett, de valószínű attól h együtt voltam a párommal...nagyon megijedtem, mert az első babát mikor elveszítettem akkor is barnázással kezdődött!!

Hál'istennek a babóca egészséges:), már rúgdos a pocakomban és ez valami csodálatos érzés!!!

2012. júl. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

6 hetesen barnáztam,az elsőnél csak 2x volt egy pár csepp,a másodiknál már 1 héten keresztül minden nap. Nekem mind a 2x elment a 7. héten a babám.


Ha barnázol,akkor amit tudsz,menj orvoshoz,ne nagyon halogasd! A barnázás általában hormonhiányra utal,arra tud kiírni a nőgyógyász nem tudom hogy mi a nevük,kettő is van,ami segít megtartani a terhességet!!

2012. júl. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, mindkettővel barnáztam a 6.-ik héttől a 10.-ik hétig, szednem kellett rutascorbint és elevitet, és semmi bajuk nem lett:-)
2012. júl. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi,már 3*voltam uh-n,minden rendben volt,nem vérömleny,holnap lesz a 4.uh, 2hete szedem az utrogestant,fekszem,szedem a magnéziumot,mégis elő-előjön,nem értem:( holnap minden kiderül,csak addig is jó lenne poz történeteket olvasni! 1.babával csak 1*volt ilyen,ő megmaradt,de most többször,nem tudom hová tenni.
2012. júl. 22. 12:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia. 8hetesen barnáztam, elég sokszor visszajött. Szedtem a Duphastont, és a rutascorbint. 16hétig kellett szednem, fokozatosan elhagyva. 9 hetes a kisfiam, teljesen egészséges. És jó nagy baba:)
2012. júl. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Két terhességnél barnáztam, szedtem az Utrogestant, de nem maradtak meg.
2012. júl. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én 4 különböző okból véreztem ennél a terhességnél, és most vagyok 32 hetes és minden rendben
2012. júl. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, én is barnázok, vérzek is :(! UH-n voltam pénteken mert 6 hetesre számoltam magunkat, ott mondták, hogy nagyon az elején vagyok (4-5 hét) petezsák van. Nem bírtam ki, aznap felhívtam azt a dokit akinél a Fiamat szültem, ma voltam bent nála, ismét UH volt. Ő is 5 hetesre saccolja a petezsákot! Kérdeztem, hogy gyógyszert nem kellene-e szednem mert mondjuk a sárgatest hormon nem termelődik, vagy esetleg valami más okból vérzek? Erre azt mondta, hogy többszöri vetélésnél írnak fel ilyet, mert ha most kezdeném el szedni nem lenne hatásos mert azt a gyermek tervezése előtt kell szedni.... Nem tudom mi a szöszt csináljak, nem nyugtatott meg.... Szerintem keresek még egy dokit.
2012. júl. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!