Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtetek el barnázni...

Mikor kezdtetek el barnázni az első trimeszterben?

Figyelt kérdés
Én anno a hetedik hétben, vetéléssel végződött. Most újra kismama vagyok és félek.
2011. dec. 14. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Szedsz valami progeszteront? Utrogestan, ilyesmi?
2011. dec. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6.hét körül, rögtön doki, 2hét fekvés, utro, ne félj, csak azonnal menj orvoshoz!!!Minden rendben lesz, így kell hozzáállni!
2011. dec. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én 10. héten, de utána csúnyán belázasodtam... úgyhogy inkább attól jött nekem. A baba megvan :)
2011. dec. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7-16. hétig előfordult vagy 5x. Ebből 2x élénkpiros vér is volt. Baba rendben van, most 4 hónapos, épp a kiságyban alszik :)
2011. dec. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A 8. héten, de kiderült, hogy be van gyulladva a méhszájam. A második trimeszterben kaptam rá Betadine kúpot, elmúlt, és most már 9 hónapos a kislányom. :)
2011. dec. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szinten a 7-dik heten kezdodott es nekem is sajnos vetelessel vegzodott meg 2009-ben. A masodik terhessegemnel nem volt semmi gond. Azota mar 22 honapos a kisfiam.
2011. dec. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én ugy 6 hetes lehettem mikor elkezdtem barnázni.nagyon megijedtem,ráadásul akkor péntek délután volt,igy már dokihoz sem mehettem.hétfőn egyből doki.gondoltam majd ad valamit,de semmit nem adott.még annyit sem mondott hogy pihenjek vagy ilyesmi,pedig osztályvezető főorvos volt akihez akkor mentem(sztk).szerencsére 1-2 nap múlva elmúlott,de nagyon féltem h nehogy baj legyen.már azóta 2 éves a fiam.
2011. dec. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5 hetesen kezdődött, hetekig tartott, szinte minden nap. Kaptam rá Duphastont, a barnázás ugyan nem múlt el, a baba viszont megmaradt, most 24 hetes.

Ha már van mögötted egy vetélés, nyugodtan mondd el a félelmeidet az orvosnak, és ha esetleg barnázást észlelsz, harcolj ki valamilyen gyógyszert rá, ne hagyd annyiban! Nekem a harmadik orvos volt hajlandó felírni. :S

Jó, és a lehetőségekhez képest nyugodt babavárást kívánok Neked!

2011. dec. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6-ik héten, Utrogesztánt kaptam a 12-ik hétig és sokat kellett pihennem. Már 2 éves akislányom.

Most a második babámat várom és nem barnáztam egyáltalán.

11 hetes kismama

2011. dec. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5 hetesen 8. hétig semmit nem kaptam 23 hetes vagyok Hála Istennek
2011. dec. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!