Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Elvetéltem vagy megmaradt...

SOS! Elvetéltem vagy megmaradt a baba?

Figyelt kérdés
mensitöl számítva 5hetes terhes vagyok.Pénteken picit vérezgettem,görcsölgettem. bementem az ügyeletre,ott az orvos megvizsgált hüvelyi uh-val ami nagyon fájt és elkezdtem jobban vérezni. bent tartottak a kórházban,a szombati vérvételen a hcg-m 8,5 lett. ez mit jelent? elment a baba vagy még annyira pici ezért nem látták uh-val??

#terhesség #vetélés #elsö trimeszter
2012. júl. 23. 13:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
miért nem kérdezted meg? az orvosnak meg kelett volna mutatni s elmondja a többi dolgot
2012. júl. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ott nem kommentálták az eredményeidet? 8,5-ös HCG nem jelez terhességet, 5 heteset legalább is biztosan nem.
2012. júl. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Kezdek kiakadni ezektől a dokiktól, h. nem mondanak semmit. Némák? Azt mondják,h. a hcg szint még fenn marad. De így megmondani nem lehet, h. meg van e a baba, vagy nem. Ha picit véreztél, és azóta nem, akkor meg lehet. Már otthon vagy, vagy kórházban? Esetleg magán doki? Ott talán készségesebbek.
2012. júl. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

nézesd meg még egyszer UH-val. úgy tudom, hogy vetélés után is még pozitív a teszt kb. 2 hétig, mert a hcg lassan ürül ki. Szóval bármi lehet.

Ezt találtam, sajnos az ötödik héten többnek kellene lenni, de hátha:


[link]


Szurkolok!

2012. júl. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

sajnálom de szerintem már nincs baba :S


nAGYON alacsony a hcg szinted, ilyenkor már több 1000 szokott lenni.

Nekem 5 hetesen majdnem 3000 volt....

amúgy ilyenkor már uh-n is látnak valamit, az uh pedig 2000 felett látja a babát...

szerintem már majdnem minden kiürült a szervezetedből :S



azért kérdezd meg a dokit is!

2012. júl. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Annyira lekezelöek voltak velem,és szinte egész nap ránk sem néztek.engem 2napig orvos sem látott..tegnap saját felelösségre hazajöttem,mert már nem bírtam ott tovább.állandóan sirógörcsöt kaptam..
2012. júl. 23. 13:36
 7/22 A kérdező kommentje:
de elvileg a magzat 3hetes és azt mondták hogy ez még annyira pici,hogy nem lehet látni az uh-n
2012. júl. 23. 13:38
 8/22 anonim ***** válasza:

ez még egy pert is megérne, de kinek van kedve ilyen helyzetben perelni, bíróságra járni...


sajnálom!

2012. júl. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig véreztél?
2012. júl. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Feltételezed hogy az vagy , vagy volt esetleg pozitív teszted?
2012. júl. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!