Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Elvetéltem vagy megmaradt...

SOS! Elvetéltem vagy megmaradt a baba?

Figyelt kérdés
mensitöl számítva 5hetes terhes vagyok.Pénteken picit vérezgettem,görcsölgettem. bementem az ügyeletre,ott az orvos megvizsgált hüvelyi uh-val ami nagyon fájt és elkezdtem jobban vérezni. bent tartottak a kórházban,a szombati vérvételen a hcg-m 8,5 lett. ez mit jelent? elment a baba vagy még annyira pici ezért nem látták uh-val??

#terhesség #vetélés #elsö trimeszter
2012. júl. 23. 13:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!


ha volt pozi teszted, és most ennyi a hcg-d akkor szerintem nincs baba, mert ez nagyon alacsony....


amúgy nincs korábbi hcg adatod ?hogy nőtt vagy csökkent?

mert ugye naponként meg kell duplázódnia....

2012. júl. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ha engem kérdezel akkor lehet, hogy elvetéltél, de az is lehet, hogy nem.
2012. júl. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
volt 2pozitív tesztem,de csütörtökön kitapintotta az orvos a terhességet. pénteken elkezdtem 1picit pecsételni és görcsölgetni. mivel veszélyeztetett terhes vagyok megijedtem és bementem a kórházba. az orvos hüvelyi uh-val megvizsgált ami nagyon fájt és akkor kezdtem el rendesen vérezni.aznap nagyon másnap már kevésbé véreztem.
2012. júl. 24. 13:42
 14/22 anonim ***** válasza:

sajnos akkor szerintem már nincs baba, mert a 8.5-ös hcg egy pozi teszthez szerintem kevés....pl egy 25 ös teszt tuti nem mutatná ez még ki....


de miért nem mondtak semmit nem értem......az orvos dolga lenne felvilágosítani, segíteni!!!!!

2012. júl. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Holnap elmegyek a zárójelentésemért aztán kiderítem,hogy az orvos hibázott-e..
2012. júl. 24. 16:54
 16/22 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem... ha már bent tartottak, akkor mondjuk hétfőn kellett volna nézniük újra egy hcg szintet, mivel az normál esetben 2 naponta duplázódik. Nekem is így volt, és méhen kívüli volt sajnos, nőtt a hcg szint, de nem duplát... :S
2012. júl. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Annyira nem foglalkoztak velünk,hogy ha ott véreztem volna el,az sem tünt volna fel nekik. de biztos,hogy kiürült mert a hcgmnek 4-500-nak kellett volna lennie.
2012. júl. 25. 15:02
 18/22 anonim ***** válasza:
Megkaptad a zárójelentést? Mit írtak rá?
2012. júl. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

szia!

mi újság???

2012. júl. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
köszönöm már jobban vagyok lelkileg is. a baba sajnos elment,most várunk egy kicsit és próbálkozunk majd ujra :)
2012. júl. 31. 18:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!