Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 évesen lehet, hogy teherbe...

17 évesen lehet, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
Nem akar megjönni a menstruációm és ideges vagyok, hogy terhességről lehet szó. A barátom 27éves és már majdnem 3 éve együtt vagyunk, most először nem védekeztünk de sokat nem is szexeltünk, csak max.2percet voltunk úgy együtt. Lehet szó terhességről? Ha az vagyok, akkor mit kellene tennem? elvetessem? ahhoz nem vagyok elég erős..:(

2012. júl. 21. 13:48
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
és az is megoldható hogy a párom legyen a gyámja? Hiszen ő is már keresőképes felnőtt ember.
2012. júl. 21. 19:32
 12/20 anonim ***** válasza:
Ja tényleg, azon valahogy átsiklottam.:) Természetesen, csak egy apaságit kell csináltatni, vagy házasoknak kell lennetek. Bocsi!:)
2012. júl. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
semmi gond, a lényeg, hogy kaptam választ a kérdésre. KÖszönöm a hasznos válaszokat! majd jelentkezem, ha már többet tudok. :)
2012. júl. 21. 19:44
 14/20 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. És ugyan nem 17éves de 20. A babát nem fogják elvenni tőled, a párod meg ugye bőven nagykorú. Azért ha biztos lesz a dolog mindenképp mondd el a szüleidnek, mert van közük hozzá, bármilyen is a kapcsolatotok. És igaz nem ismerem a barátodat, de egy férfi bármikor úgy dönthet hogy lelép, míg neked x hónapos terhesen nem lesz választásod. Csak azért mondom hogy vegyél mindent számításba, és a saját érzéseid alapján dönts. Írj majd mi lett és kiváncsi vagyok
2012. júl. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
én hiszek a barátomban, tényleg nem olyan aki csak ott hagy csapot papot, az életét is nekem adná ha arról lenne szó. Anyukámmal élek, nagyon jó kapcsolatunk van és mindent nagyon reálisan lát, nagyon nagyon kiakad, ha terhes vagyok, de mindenképpen elmondom neki hiszen ő az anyám és csak ő tud rajtam segíteni.
2012. júl. 21. 19:55
 16/20 A kérdező kommentje:
elfelejtettem: Köszönöm a segítségeteket! Kedvesek vagytok! :)
2012. júl. 21. 19:57
 17/20 anonim ***** válasza:
Mikor csinálsz tesztet?
2012. júl. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Holnap reggel. Majd jelentkezem.
2012. júl. 22. 11:05
 19/20 anonim ***** válasza:
Ma már holnap van..nos?
2012. júl. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes. Minden rendben, köszönöm a segítséget!:)
2012. júl. 26. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!