Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy 60 éves férfitől esnél...

Ha egy 60 éves férfitől esnél teherbe 25 évesen, mit tennél?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 13:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ, milyen a kapcsolatotok. Az sem mindegy, fel tudsz-e nevelni egyedül is egy gyereket. A kor önmagában nem minden. Barátnőmnek 30 évesen született lánya egy 60 éves férfitől. Ennek 12 éve. És bár apa nem tud focizni, rohangálni a lányával, mégis rengeteget foglalkozik vele, nagyon jó apa. De az is tény, hogy a kislányt egyre jobban foglalkoztatja az elmúlás gondolata, mert aggódik az apukájáért.
2011. ápr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
26%
Őőő, eleve nem is kerülnék olyan kapcsolatba egy 60 évessel amiből gyerek lehet? Fúúj... De ennek mi köze a korhoz? Ha valaki gyereket akar, megszüli. Ha nem akarja, akkor mindegy hány éves az apa.
2011. ápr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%

nem tudom, bele se tudom képzelni magam ebbe a szituációba.

pontosan milyen kapcsolat van köztetek? anyagilag te hogy állsz? megvan az egzisztenciád egy gyerekhez?

2011. ápr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
46%

először is az hogy nem normális ez a dolog.

másodszor pedig vitaszító kérdést tettél fel"polgárpukkasztás" célján.

harmadszor aki 25 évesen egy 60 évesre van rászorulva zt nagyon sajnálom,olyan mintha a nagypapáddal szexelnél.Még a hideg is kiráz az ilyentől.Abberáltnak tartom az ilyen dolgot.és sajnálom a szüleidet.még 25 évre azt mondom jól van ennyi korkülömbség belefér.na de kérlek szépen 35 már akkor lehetett volna gyereke .

2011. ápr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%

Jó hogy mindenki ilyen elítélően nyilatkozik, de én pl. nagyon szívesen szexelnék 25 éves létemre Bruce Willissel, aki ennyi idős:S Még véletlenül sem jutna eszembe róla a nagypapám, de mindegy. De nagyon érett hozzászólások voltak (pl. fúúj) csak gratulálni tudok...


Kérdező, ha akarod a gyereket, akkor tartsd meg, attól hogy az apja 60 éves, még lehet nagyon jó a kapcsolta, és lehettek nagyon jó szülők, boldog család. Aki meg azt mondja fúj, azzal nem szabad foglalkozni, éretlen, szűklátókörű ember, aki ilyenen így fennakad.

2011. ápr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%

Egyetértek 14:04-gyel!

Beszéld meg apával, ő elég erősnek érzi-e még magát, és szeretné-e?A későbbre is gondolni kell, pl a taníttatás még szülőpárnak is nehéz, egyedül meg főleg!

Vonzó 60 éves férfiak pedig nem csak a tv-ben vannak, én ismerek egy csomót!Én inkább választanék egy intelligens,törődő 60 éves férfit, mint egy izomagyú focistát a gimiből!

2011. ápr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

Ha szerelmes lennénk egymásba, és ez lenne kölcsönösen minden vágyunk, akkor természetesen boldog lennék. De biztosan aggódnék majd, hogy mi lesz késöbb.

A barátnőm szülei idősek voltak, amikor ő született (nade nem 60 évesek). Most neki kell ápolni őket, amíg a többiek buliznak és suliba járnak. Neki viszont ez a világ legtermészetesebb dolga, hiszen ebben nőtt fel. A másik meg az, hogy amikor egy 40 éves nő még ereje teljében lesz, akkor a férfi már- akár milyen jól is tartotta magát korábban- ...

2011. ápr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
89%
Én végig gondolnám , hogy megéri-e , ha a gyermekem apa nélkül nő fel (ha a sors véletlen úgy szeretné) , illetve végig kell gondolni,hogy egyedül is bírni fogod-e , ha a leendő apuka már nem lesz veletek.
2011. ápr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Ha szeretném megtartani a babát, és férfit is szeretném tiszta szívemből, és ő is szeretné a kapcsolatot, meg engem a babával együtt... miért ne lehetne megtartani?! Persze annak tudatában, hogy a gyermekem apja minden valószínűség szerint a gyermek nagykorúságára már vagy nem lesz, vagy mint "segítség" nem lesz. Hány és hány nő van, aki megtartja úgy a gyermekét, hogy tudja már a terhessége során, hogy a férfi nem vállalja az apaságot, hogy nincs jövője a kapcsolatnak... stb... Ebben az esetben van apa, teljes család lehettek, még ha ez egyeseknek talán furcsa is. Nekem úgy érzem idegen a dolog, de nem vetem meg aki ilyen korkülönbséggel kapcsolatot létesít. Szerintem a legfontosabb, hogy ne más véleményével törődj, hanem Te és Ti tudjátok, hogy hogyan tovább.
2011. ápr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ha csak a szeretője lennék, akkor nem tartanám meg a babát.

Hosszútávra pedig nem terveznék mégcsak kapcsolatot sem egy 60 évessel.

35 évesen mondom ezt

2011. ápr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!