Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy 60 éves férfitől esnél...

Ha egy 60 éves férfitől esnél teherbe 25 évesen, mit tennél?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 13:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Én már a másodikat várom a közel 60 éves páromtól, akivel nagy szerelemben élünk..

Ne az előítéletekkel foglalkozz csak mgaddal!

Sok boldogságot!

30 éves anyuka :)

2011. ápr. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket. Ez nem családi kapcsolat.
2011. ápr. 24. 22:52
 13/20 anonim ***** válasza:
bocsi az offért, de Bruce Willisszel én is szexelnék!:) 30 vagyok.
2011. ápr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

A kommentedre reagálva, így már elég nehéz a helyzet, hisz így meglehet hogy nagyon egyedül maradsz a babával.Halgass a szívedre, és feltétlen beszéld meg az apával a jövőt.

A kérdésre válaszolva: lehet én azt tenném, amit itt most le sem merek írni.

2011. ápr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Elvetetnéd, igaz?

2011. ápr. 25. 15:49
 16/20 anonim ***** válasza:
Öszintén ilyet még nem írtam senkinek, de ebben az esetben, amit írtál a kommentben, és a korod alapján, szerintem gondold át, hogy megtartod-e. Olyan fiatal vagy még, gyermeked lehet még egy olyan kapcsolatból, ahol a párod öszintén felvállal. Elnézést, ha ezzel megbántottalak. Nincs szándékomban. Tudom nincs közöm hozzá! Ez csak egy látatlan (második)vélemény.
2011. ápr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Nem bántottál meg, sőt. Nagyon sokat segítettél. Nagyon köszönöm s válaszod!

2011. ápr. 29. 08:27
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Nagyon mérlegelned kell. Egyrészt azt, hogy milyen jövője van a kapcsolatotoknak, másrészt hogy ennyi idősen akarsz-e anya lenni úgy, hogy hát valljuk be, ha csoda történik, akkor kb. 20 éves még lehet a gyermeked, amíg még él a ffi. Ehhez nagy csodának kell történnie.


Beszéld meg vele a dolgokat.. Nehéz döntés. Viszont a magam részéről semmiképp nem vetetném el, ki tudja a jövőben milyen hatással lesz rád az abortusz. Még mindig megszülheted, legfeljebb örökbe adod a kicsit. Rengeteg házaspár lenne boldog szülője a kicsinek.


Sem az egészségemet, sem a gyermekemet nem áldoznám fel egy ilyen esetben. Annyira nem vagy fiatal, hogy megszóljanak érte, hogy elsietted..az meg nem tartozik senkire, hogy kivel és hogy történt. Egyébként pedig ha szeretitek egymást, akkor a kor sosem lehet akadály. Azért ettől függetlenül arra is gondolj, hogy előbb-utóbb egyedül maradsz a kicsivel, ha megtartod.


Majd azért írd meg, hogy hogy döntöttél. Kitartást kívánok!

2011. ápr. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
04-25 14:34 vagyok.Azt kérdezed elvetetném-e?A szívem szakad bele, amikor ezt leírom, de belegondolva igen, ezt tenném.Gyáva módon nem merném felvállalni egyedül úgy, hogy annak a gyermeknek várhatóan pár év múlva csak én leszek, még ha az apuka mondjuk titokban támogatna is valameddig.Az orvostudományban ma már meg lehet bízni, ha nem halogatod soká, viszont a szívedre azért kell hallgatnod, mert ha mégis kötődsz már hozzá, akkor életed végéig utálni fogod magad, ha nem tartod meg.
2011. máj. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
kérdező hogy vagy? babával mi lettt?
2022. máj. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!